جنجالی ترین رسوایی های اخلاقی سلبریتی ها + آشنایی با افشاگر سلبریتی ها

0 دیدگاه

در این مقاله بعد از بررسی معنی سلبریتی می خواهیم به رسوایی سلبریتی ها و مشکلاتی که آن ها در فضای مجازی به وجود آورده ند، بپردازیم. بسیار شده است، که در فضای مجازی رسوایی ها و یا حاشیه هایی مطرح شده است، که بسیار شرایط بدی را برای هر یک از آن ها به وجود آورده است. سلبریتی هایی که این روز ها در فضای مجازی مطرح شده و به شهرت رسیده اند. بسیار حاشیه ها و مشکلاتی را در فضای مجازی پدید آورده اند. به شکلی که دیگر سلبریتی ها و یا افرادی که در زمینه این اشخاص فعال می باشند، به رسوایی هم صنف های خود مشغول اند.

محتوا پنهان
رسوایی سلبریتی های ایرانی

رسوایی سلبریتی های ایرانی

در این قسمت از مقاله به بررسی رسوایی ها و یا حاشیه هایی که برای این افراد به وجود آمده است، می پردازیم. این بخش از مقاله را تنها به سلبریتی های مشهور و پر مخاطب ایرانی اختصاص داده ایم. به شکلی که 10 مورد از جنجالی ترین اتفاق های جدید زندگی سلبریتی ها را فاش کرده و از رسوایی این افراد و حقیقت ماجرا پرده بر خواهیم داشت. در قسمت زیرین رسوایی سلبریتی های ایرانی را به تفصیل توضیح خواهیم داد. در نتیجه اگر علاقه مند به دانستن حقیقت و پشت پرده سلبریتی های مورد نظر و محبوب خود دارید، بهتر است، تا ایت مقاله را از دست ندهید.

رسوایی سلبریتی ایرانی و مجری من و تو

این روز ها یکی از داغ ترین اخبار درباره رسوایی سلبریتی ها ایرانی، در فضای مجازی منتشر شد. طبق این خبر جنجال بر انگیز، چت های خصوصی مجری من و تو و یک بازیگر مشهور ایرانی منتشر شده است. به شکلی که در این چت های خصوصی که در فضای دایرکت اینستاگرام اتفاق افتاده است، شرایط مناسبی رعایت نشده است. این چت های خصوصی که به پرویز پرستویی، بازیگر نام آشنا ایرانی نسبت داده شده است، با سالومه اتفاق افتاده است. البته در مواجه با این چت ها و پیام های خصوصی، سالومه سکوت کرده است.

پرویز پرستویی نیز در پی این خبر ها و رسوایی به بار آمده، همه چیز را کذب دانسته و رد کرد. به شکلی که بعد از فشار های صورت گرفته از سمت مخاطب های ایرانی، این چت ها را حقیقی دانسته. اما پرویز پرستویی مدعی است، که این چت ها و پیام های خصوصی تنها بخشی از پیام اصلی می باشد. به همین خاطر فردی که این پیام ها را منتشر کرده است، تنها یک شیاد می داند.

خبر دستگیری و دیپورت نیلی افشار به ایران

از جمله خبر هایی که چندی پیش بسیار صدا کرد، خبر دستگیری نیلی افشار توسط پلیس بین الملل بود. البته این خبر کاملا درست بوده و از سمت او تایید شد. به شکلی که در ابتدا نیلی و پویان که در آن زمان از یک دیگر جدا شده بودند، هر دو این خبر را تکذیب کردند. اما چندی بعد مشخص شد، که نیلی افشار از اسپانیا به ترکیه منتقل شده است.

رسوایی شهاب حسینی و واکسن آمریکایی

این روز ها که شرایطی به وجود آمده است، که سلبریتی ها بیش تر در معرض دیده شدن می باشند. تصویر و فیلمی از شهاب حسینی، بازیگر مشهور ایرانی در فضای مجازی منتشر شد. به شکلی که در این تصویر و ویدیو منتشر شده، شهاب حسینی در حال دریافت واکسن فایزر می باشد. این واکسن که توسط مسئوال های ایرانی رد شده است. حالا توسط سلبریتی های ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد.

صدف طاهریان مهاجرت کرد

از جمله خبر هایی که این روز ها و چندی پیش بسیار مورد توجه مردم بود، مهاجرت بازیگر ایرانی، صدف طاهریان می باشد. این دختر زیبا و خوش اندام ایرانی، که در کشور خود ایران مشغول به بازیگری بود. بعد از گذشت مدتی کشور را ترک کرده و به کشور ترکیه مهاجرت کرد. به شکلی که در حال حاضر در آن کشور یک مدل و مجری می باشد.

مهراد جم و دنیا جهانبخت

مهراد جم، خواننده سر شناس ایرانی، که به شهرت عجیبی در سال های اخیر رسیده بود. به کشور ترکیه مهاجرت کرده و خبر از رابطه اش با دنیا جهانبخت داد. این خبر تمام فضای مجازی و به خصوص اینستا را به خود درگیر کرد.

کشف حجاب و رسوایی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا، دختر جوان ایرانی که مدتی بود به شغل بازیگری مشغول بود، ایران را ترک کرد. به شکلی که این بازیگر جوان در ابتدای مهاجرت خود به کشور ترکیه، کشف حجاب کرد. ریحانه سپس بلافاصله ممنوع الورود شد.

رابطه ریحانه پارسا و پویان مختاری

خبر هایی در فضای مجازی مانند بمب صدا کرده است، که باعث تعجب بسیاری شده است. این خبر ها و اتفاق هایی که به تصویر کشیده شده است، نشان از رابطه پویان مختاری و ریحانه پارسا می دهد.

رسوایی شادمهر عقیلی با راه اندازی سایت شرط بندی

رسوایی سلبریتی ها این روز ها فضای مجازی را به دست گرفته است. به شکلی که انگار عادت کرده ایم، تا خبری منفی راجب محبوب ترین های خود را بشنویم. این در حالی است، که شادمهر عقیلی، خواننده محبوب پاپ ایرانی، سایت بت خود را راه اندازی کرد.

طلاق محسن افشانی

محسن افشانی که یکی از بازیگر ها و مجری های سر شناس ایرانی محسوب می شود. این روز ها از همسر خود جدا شده است. البته این طلاق خبر ها و دستگیری های بسیاری را از سمت مراجع قانونی در پی داشت.

رسوایی سلبریتی ها در جهان

رسوایی سلبریتی های جهانی یکی از خبر هایی است، که در سر تا سر دنیا متقاضی دارد. خبر نگار ها و افرادی هستند، که به دنبال دست یافتن به این اخبار و این حواشی هستند. چرا که این مسئله موضوع داغ این روز ها می باشد.

جی جی حدید و زین مالک رابطه خود را دوباره آغاز کردند

جی جی حدید، مدل مشهور آمریکایی و زین مالک که یکی از خواننده های مشهور جهان می باشد، رابطه عاشقانه خود را دوباره از سر گرفتند. به شکلی که بعد از تولد دختر زیبای خود تصمیم به برقراری دوباره این رابطه داشتند.

طلاق جانی دپ

جانی دپ یازیگر مشهور آمریکایی از همسر خود جدا شد. همسر او که نیز یک بازیگر بود، از جانی شکایت کرده است. به همین خاطر رسوایی های به بار آمد، که وجهه این دو بازیگر مشهور را تحت شعاع قرار داد.

رابطه کانیه وست و کیم کارداشیان ار مهمترین رسوایی سلبریتی ها

کیم کارداشیان، مدل مشهور آمریکایی با همسر خود کانیه وست مشکلات بسیاری را پشت سر می گذارند. چندی پیش عکس ها و تصاویری از این زوج ثروت مند منتشر شد، که نشان از رابطه بد و سمی این زوج می باشد.

آنا دی آرمس و بن افلک جدا شدند

بازیگر مشهور جهانی، آنا دی آرمس که بسیار زیبا می باشد. چندی ویش از نامزد خود، بن افلک مشهور جدا شد. به شکلی که این خبر با ناراحتی بسیاری از مخاطب های این زوج زیبا همراه بود. مشکل اصلی بر سر بچه های بن بوده است.

مگان مارکل از خاندان سلطنتی جدا شد

مگان مارکل بازیگر مشهور آمریکایی که مدتی به عنوان مدل نیز فعال بود. بعد از ازدواج با هری، نوه ملکه انگلیس و بارداری اش، تصمیم گرفت تا از خاندان سلطنتی جدا شود. به شکلی که او این تصمیم را با کمک های هری عملی کرد.

عمل جراحی بلا حدید از جدید ترین رسوایی سلبریتی ها

بلا حدید، مدل مشهور و زیبای آمریکایی که خواهر جی جی حدید نیز می باشد. این روز ها خبری را درباره او منتشر کرده اند، که باعث رسوایی شده است. به شکلی که نشان دهنده آن است، که بلا تا به الان 5 عمل زیبایی داشته است.

تایگر وودز به جرم مصرف مواد مخدر دستگیر شد

این روز ها خبر های هولناکی از رسوایی سلبریتی ها منتشر می شود. به شکلی که چندی پیش خبر دستگیری تایگر وودز، بازیکن افسانه ای گلف توسط پلیس مواد مخدر منتشر شد. او را در هنگام استعمال دستگیر کرده بودند.

سی کی لوییس و آزار جنسی

سی کی لوییس که از جمله کمدین های مشهور آمریکایی محسوب می شود. در چند روز گذشته به دلیل اعتراف 5 زن به آزار جنسی در کار خود به مشکل برخورد. این خبر برای او و شرایط شغلی او، مشکلات بسیاری را به بار آورد.

رسوایی شو رانر و اتهامات جنسی

شو رانر که یکی از بازیگر های مشهور هالیوود محسوب می شود. بعد از منتشر شدن خبر آزار های جنسی او و اتهاماتی که به او منصوب شده بود، از سریال سوپر گرل کنار گذاشته شد. این خبر فضای کاری او را تحت تاثیر قرار داد.

بیل اورایلی از فاکس نیوز اخراج شد

بیل اورایلی که مدیریت فاکس نیوز را در دست داشت. این روز ها با خبر و اتهاماتی که به او روا داشته شده است، کار خود را از دست داد. به شکلی که او توسط 5 خبرنگار و مجری خبری زن، به آزار های جنسی مداوم متهم شد.

افشاگر رسوایی سلبریتی ها در ایران کیست؟

شخصی که به مسائل و رسوایی سلبریتی های ایرانی می پردازد، امین فردین می باشد. او که در ابتدا شهرت خود را از همین افشاگری ها کسب کرده بود. حال به نوعی هم دست همین افراد شده است. به شکلی که به خواست خود افراد به انتشار خبر های جنجالی از ان ها می پردازد.

جنجالی ترین رسوایی های اخلاقی سلبریتی ها

این روز ها خبر های بسیاری منتشر می شود، که نشان از رسوایی اخلاقی سلبریتی های جهان دارد. این اخبار که بسیار تلخ و اذیت کننده می باشد، هوادار های ان ها را تحت شعاع قرار می دهد. به شکلی که بخش عمده این رسوایی سلبریتی ها و مشکلات اخلاقی آن ها، آزار های جنسی می باشد. در قسمت زیر به صورت موردی دو مورد از پر تکرار ترین ها را بیان خواهم کرد :

 • آزار های جنسی
 • آزار های کودکان

سوالات متداول از رسوایی سلبریتی ها

 1. چه کسی به رسوایی سلبریتی ها در ایران می پردازد؟

  امین فردین به رسوایی سلبریتی های ایرانی مشغول است.

 2. پرویز پرستویی به رابطه با چه کسی متهم شد؟

  پرویز پرستویی به رابطه با سالومه، مجری من و تو متهم شد.

 3. جی جی حدیدش و زین مالک برای چه رابطه خود را دوباره از نو تشکیل دادند؟

  جی جی حدید و زین مالک به دلیل نگه داری و مراقبت صحیح از فرزند خود، رابطه شان را از سر گرفتند.

 4. بلا حدید تا به الان چند عمل زیبایی داشته است؟

  بلا حدید تا به الان که 23 سال دارد، 5 عمل زیبایی داشته است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0