اولین لیبل رپ فارسی کدام است؟ لیبل کاغذ یا لیبل دیوار؟

0 دیدگاه

لیبل های متعددی در رپ فارسی تشکیل شده اند که بهتر است بدانید با این که هنوز اولین لیبل رپ فارسی فعالیت می کند، اما برخی از آن ها بعد از مدتی نابود شده اند.

اولین لیبل رپ فارسی چه بود؟

اولین لیبل رپ فارسی چه بود؟

در ابتدا بهتر است بدانید لیبل از اصطلاحات رپ است و به عنوان برند و کمپانی وظیفه بازاریابی، تبلیغ و هم چنین فروش اثر آرتیستی که با آن قرارداد بسته است را دارد. در رپ فارسی متاسفانه لیبل ها بی کاربرد رو به افزایش هستند. به هر حال معروف ترین و اولین آن مربوط به لیبل کاغذ رکورد بود که در سال 1389 توسط حصین ابلیس تاسیس شد. هم چنین مدتی بعد و در همان سال لیبل دیگری به نام ملتفت توسط سروش هیچکس تاسیس شد.

اولین لیبل رپ فارسی برای کدام رپر بود؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، اولین لیبل توسط حصین که یکی از رپران معروف و سرشناس اهل ایران است و با نام کاغذ تشکیل شد. حال این موضوع را هم باید افزود که اعضای خواننده آن شامل: حصین، شایع، صادق، نیما، بیگرض، دانیال و آهنگسازان این گروه شامل پور نام، علی مجیدی، تئو بودند.

عکس اولین لیبل رپ فارسی را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر تمایل دارید تا به مشاهده عکس هایی از اولین لیبل بپردازید، پیشنهاد می‌کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو نمایید تا به این گونه با نتایج خوبی رو به رو شوید و عکس های متعددی برای شما نمایش یابد. هم چنین در اینترنت علاوه برعکس می توانید به جستجو و مشاهده اصطلاحات هـیپ هاپی که برخی از سایت ها به این موضوع پرداختند و در اینترنت موجود هستند نیز بپردازید.

این لیبل را چگونه می توان دانلود کرد؟

این روزها خیلی از افراد تمایل دارند به دانلود این لیبل بپردازند، به همین دلیل سوالی که برای آن ها به وجود می‌ آید، این است که چگونه می‌ توانند این لیبل را دانلود نمایند؟ در این باره بهتر است که بدانید روش های متعددی برای جستجو و دانلود این لیبل وجود دارد، اما بهترین و آسان ترین روش این است که به اینترنت مراجعه کنید، چرا که در اینترنت برخی از سایت ها در این زمینه فعالیت می کنند و لینک دانلود این لیبل را برای علاقه‌مندان در صفحات خود قرار داده اند. حال با مراجعه به این سایت می توانید به دانلود این لیبل بپردازید.

سوالات متداول

  1. اولین لیبل رپ فارسی چه بوده است؟

    از معروف ترین و اولین آن می توان به لیبل کاغذ که در سال 1389 تاسیس شد، اشاره کرد.

  2. چگونه می توان به دانلود اولین لیبل رپ فارسی پرداخت؟

    اگر تمایل به دانلود این لیبل را دارید، بهتر است که بدانید روش های زیادی برای دانلود این لیبل وجود دارد، به عنوان مثال می توانید به سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند و در گوگل موجود هستند، مراجعه کنید.

  3. اعضای اولین لیبل رپ فارسی شامل چه افرادی بوده است؟

    اعضای خواننده آن شامل: حصین، شایع، نیما، بیگرض، دانیال، صادق و اعضای آهنگسازان این گروه شامل: پور نام، علی مجیدی، تئو بودند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0