لیست بازی های اندرویدی با درآمد دلاری + راهنمای دانلود و نصب

0 دیدگاه

این روز ها بازی های درآمد دلاری بسیار محبوب و وسوسه کننده شده اند، چرا که افراد می‌ توانند علاوه بر این که از اوقات فراغت خود با انجام این بازی ها لذت ببرند، یک منبع درآمد خوب نیز برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند. بسیاری از این بازی ها را بازی های پولساز می نامند.

  • بسیاری این بازی های را در سایت فاز بت، در اختیار خواهید داشت. برای ورود به این سایت کافی است بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
آیا با انجام بازی می توان درآمد دلاری داشت؟

آیا با انجام بازی می توان درآمد دلاری داشت؟

شاید در نگاه اول پول در آوردن از طریق بازی خنده دار به نظر برسد، اما بهتر است که بدانید در دنیای امروزی هیچ چیز بعید نیست و شما می توانید با یک گوشی هوشمند در کنار بازی کردن، یک منبع درآمد برای خود به وجود آورید. البته بهتر است که بدانید شما با انجام این کار ثروتمند نمی شوید، اما همه دوست دارند که پول اضافه برای خرج کردن داشته باشند و چه راهی بهتر از کسب درآمد از بازی موبایل است! در اکثر مواقع شغل دوم بسیار دشوار و ناامیدکننده است، از این رو خیلی از افراد ترجیح می دهند تا به کسب درآمد از طریق بازی بپردازند. این روز ها بازی های پولساز آنلاین که درآمد دلاری دارند در دنیای بازی ها مشاهده می شوند که با طرفداران بسیار زیادی نیز رو به رو شده اند.

بهترین بازی های درآمد دلاری کدامند؟

اگر تمایل دارید تا با بهترین بازی های درامد دلاری آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم این قسمت از مقاله را از دست ندهید و همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

Mistplay

شما با نصب بازی Mistplay و شروع این بازی می توانید پاداش دریافت کنید، این بازی به بازیکنان خود پول واقعی می دهد. Mistplay بازخورد های مثبتی داشته است و یکی از بازی های پولی بسیار سرگرم کننده به شمار می رود.

Swagbucks

Swagbucks به عنوان بهترین بازی های ارز دیجیتال برای کسب درآمد دلاری شناخته می شود. بهتر است که بدانید گیمر ها می توانند با نصب این بازی و انجام آن، پول واقعی کسب کنند. این بازی ها بسیار هیجان انگیز است و یکی از بهترین بازی های پی پال به شمار می رود.

Second Life

در Second Life کاربران می توانند با انجام شکار و یا مسابقه، هم چنین فروش اشیا و یا محتوا به سایر کاربران و اسباب بازی ها، از این بازی درآمد کسب کنند. بازیکنان از طریق پی پال پول دریافت خواهند کرد. اگر می خواهید یک درآمد دلاری با بازی داشته باشید، Second Life گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

بهترین بازی های کریپتویی کدامند؟

بازی های کریپتویی از بازی های ویدیویی می باشند که بازیکنان با بازی کردن این بازی ها ارز دیجیتال و یا توکن های غیر قابل تعویض به عنوان جایزه دریافت می کنند. بازی های کریپتویی به گونه ای هستند که بازیکنان با بازی کردن این بازی ها می‌ توانند علاوه بر این که لحظات مهیجی را برای خود رقم بزنند، می توانند یک منبع درآمد جانبی هم برای خود به وجود آورند. حال از پرطرفدار ترین و بهترین بازی های کریپتویی می توان به: بازی ارز دیجیتال سندباکس، کریپتو کیتیز، تتان آرنا، اکسی اینفینیتی، بازی رمز ارز سوریر و … اشاره کرد. این روز ها مشاهده می شود که بازی های کریپتویی در بین مردم در سراسر دنیا به ویژه علاقه مندان به بازی بسیار پرطرفدار شده اند.

چگونه می توان بازی های درآمد دلاری را دانلود کرد؟

این روز ها خیلی از افراد تمایل دارند تا با بازی کردن یک منبع درآمد خوب هم برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند. از این رو سوالی که برای آن ها به وجود می‌ آید، این است که چگونه می‌ توانند به دانلود بازی پولی که با آن بتوانند درآمد دلاری داشته باشند، بپردازند؟ در این باره بهتر است که بدانید روش های مختلفی برای جستجو و دانلود بازی با درآمد دلاری وجود دارد.به عنوان مثال اگر شما عبارت مورد نظر خود را مانند دانلود بازی کن پول در بیار با درآمد دلاری و یا هر عبارت دیگر را در گوگل جستجو کنید، با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و سایت های بازی متعددی که لینک دانلود بازی مورد نظر شما را در صفحات خود قرار دادند برای شما نمایش خواهد یافت.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود که اگر به اپ استور و یا پلی استور گوشی خود مراجعه کنید نیز می‌ توانید بازی مورد نظر خود را به راحتی جستجو و دانلود نمایید.

آیا بازی هایی که درآمد دلاری دارند قانونی هستند؟

این روز ها خیلی از افراد در سراسر دنیا برای سرگرمی به بازی می پردازند. حال از این رو بازی هایی ساخته شده اند که بازیکنان با انجام آن ها می‌ توانند به درآمد، به ویژه درآمد دلاری برسند. به همین دلیل این روز ها بازی های متعددی مشاهده می‌ شوند، اما بهتر است که بدانید برخی از آن ها غیرقانونی هستند و هیچگونه پولی را بازیکنان نمی دهند. اما در مقابل برخی از بازی های دیگر از اعتبار بالایی برخوردارند و قانونی هستند که بازیکنان با انجام این بازی ها می توانند به راحتی برای خود یک منبع درآمد جانبی به وجود آورند و درآمدزایی کنند.

بازی های درآمد دلاری برای کدام سیستم عامل ها وجود دارند؟

با توجه به این که از بازی‌ های درآمد دلاری استقبال بسیار خوبی شده است، به همین دلیل اکثر این بازی ها برای سیستم‌ عامل‌ های مختلف از جمله ios و اندروید و ویندوز وجود دارند. به عنوان مثال شما می توانید به کسب درآمد ارزی با بازی برای سیستم عامل اندروید و ios بپردازید. هم چنین این روز ها کسب درآمد از بازی اندروید بسیار رایج و متداول شده است. برای کسب درآمد از بازی موبایل می توانید با توجه به سیستم عامل مورد نظر خود به دانلود بازی بپردازید و با انجام بازی درآمدزایی کنید. در نهایت بازید افزود که کسب درآمد از بازی به تومان نیز امکان پذیر است.

آموزش بازی های درآمد دلاری

یکی از سوالاتی که برای خیلی از افرادی که تمایل به انجام بازی‌ های درآمد دلاری را دارند به وجود می آید، این است که آموزش بازی های درآمد دلاری به چه صورت است؟ و اینکه آیا باید اقدام به شرط بندی اینترنتی کنند؟ در این باره بهتر است که بدانید در اکثر مواقع هر کدام از سایت هایی که لینک دانلود این بازی ها را در صفحات خود قرار داده اند، اموزش این بازی ها را نیز به صورت pdf و یا تصویر و حتی فیلم های کوتاه در کنار لینک دانلود برای کاربران قرار داده اند تا آن ها بتوانند به این گونه به انجام این بازی ها بپردازند.

با انجام بازی های درآمد دلاری چقدر می توان کسب درآمد کرد؟

درآمد از طریق بازی‎‌هایی که به دلار است در بین مردم به ویژه علاقه مندان به بازی بسیار رایج و پرطرفدار شده است. به عنوان مثال این روز ها کسب درآمد از بازی puppy town در بین علاقمندان به بازی بسیار پرطرفدار شده است. البته این موضوع را هم باید افزود که شما به عنوان بازیکن نباید انتظاردرآمد میلیاردی از این بازی‌ ها را داشته باشید! درآمد این بازی ها معقول و نسبتا خوب است و افراد می توانند به عنوان شغل دوم و یا یک منبع درآمد جانبی به آن نگاه کنند.

سایت بازی های درآمد دلاری چیست؟

در حال حاضر سایت کسب درآمد با بازی بسیار پرطرفدار و محبوب شده است. به همین دلیل این روز ها سایت های متعددی مشاهده می‌ شوند که افراد می‌ توانند با بازی در این سایت ها به درآمد دلاری برسند. اما بهتر است که قبل از ورود و ثبت نام در این سایت ها از معتبر بودن سایت مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید. با این حال از معتبر ترین سایت هایی که می توانید با بازی به درآمد دلاری برسید، می توان به: InboxDollars، Bingo Mania، Bingo Mania، Paid Game Player، Clip 2Play، GSN Cash Games اشاره کرد.

بازی های درآمد دلاری چه قوانینی دارند؟

همان طور که می‌ دانید هر بازی دارای یک سری قوانین می باشد که بازیکنان در طول بازی باید این قوانین را بدانند و آن ها را رعایت کنند تا در هنگام بازی با مشکلی مواجه نشوند که این موضوع شامل این بازی ها نیز می باشد. البته بهتر است بدانید هر کدام از این بازی ها دارای یک سری قوانین هستند که در کنار توضیح بازی، قوانین آن نیز ذکر شده است.

آیا این بازی ها هزینه اولیه دارند؟

به طور معمول اکثر بازی هایی که افراد می‌ توانند از طریق انجام آن ها درآمدزایی کنند، بدون هیچ گونه هزینه اولیه هستند و برای انجام این بازی ها فقط کافیست تا اپلیکیشن بازی را در سیستم خود نصب کنید و به اجرای آن بپردازید.

سوالات متداول

  1. معروف ترین و بهترین بازی های درآمد دلاری کدامند؟

    از بهترین و معروف ترین این بازی ها می توان به: Mistplay ، Long Game، Swagbucks اشاره کرد.

  2. چگونه می توان به دانلود بازی های درآمد دلاری پرداخت؟

    روش‌ های متعددی برای دانلود این بازی ها وجود دارد، اما بهترین روش این است که نام بازی مورد نظر خود را در گوگل جستجو کنید تا سایت های بازی متعددی برای شما نمایش یابد.

  3. درآمد این دسته از بازی ها چقدر است؟

    با انجام این بازی ها افراد به درآمد میلیاردی نمی رسند، اما می‌ توانند در کنار هیجان بازی، یک منبع درآمد جانبی هم برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0