شهریار کمالی کیست؟ توهین کینگ کمالی به هادی چوپان

0 دیدگاه

شهریار کمالی از بدنساز های ایران، بازنشسته فدراسیون باشگاه های بدنسازی است. این مرد قدرتمند را خیلی از افراد می شناسند. این ورزشکار محبوب امروزه در اینستاگرام مخاطبان زیادی دارد. این ورزشکار از کودکی در آمریکا زندگی می کند، او به عنوان کینگ کمالی هم معرفی شده است. در اینجا به بیوگرافی شهریار کمالی می پردازیم.

شهریار کمالی کیست؟

شهریار کمالی کیست؟

این ورزشکار عزیز از بهترین بدنسازهای سال 2022 و سال ها قبل آن هستند، او در ۱۰ فروردین ۱۳۵۱ در مسجد سلیمان به دنیا آمده است اما از اوایل دوران زندگی‌ اش در آمریکا بوده است. او از چهارده سالگی در مدرسه به بلند کردن وزنه می‌ پرداخته است، همچنین در همان دوران برای تقویت و زیبایی جسمی به تمرینات بدنسازی می‌ پردازد این ورزشکار بسیار به این رشته علاقه مند هستند و حتی تمرین فیگور نمایشی کمالی مدت ها در رسانه ها معروف شده بود و همه بدنسازان از آن استفاده می کردند. بیوگرافی شهریار وزنه بردار ایرانی را در ادامه به شما اطلاع می دهیم.

قد و وزن این ورزشکار چقدر است؟

وزن این ورزشکار 138 کیلوگرم بوده واز قد 177 سانتی متری برخوردار می باشند.

عکس های شهریار کمالی را در کجا ببینیم؟

عکس های این ورزشکار حرفه ای را می توانید فقط در گوگل و اینستاگرام تماشا کنید. زیرا ایشان در شبکه های اجتماعی فعال هستند و تمرین های بدنسازی در یوتیوب ایشان گذاشته می شود. این ورزشکار بسیار شاگرد دارد و بسیار معروف است.

آدرس پیج اینستاگرام شهریار کمالی چیست؟

ایشان پیج اینستاگرامی دارند و عکس های خیلی زیادی را به اشتراک می گذارند برای مخاطبان خود، این ورزشکار حرفه ای همچنین کلاب هاوس شهریار ورزشکار فعال است. شهریار کمالی اینستا خود را غیر فعال نکرده اند و پیج ایشان اینستاگرام او بسیار فالوور دارد. البته پیج ایشان توسط خانواده اش درست شده است. در آمریکا هنوز این ورزشکار طرفداران زیادی دارند و به همین دلیل تمرین های او در باشگاه های مختلف پخش می شود.

این ورزشکار در حال حاضر در کدام کشور سکونت دارد؟

شهریار ورزشکار دوران کودکی خود را در کشور آمریکا سپری کرده و در همین کشور نیز سکونت دارد.

چه حاشیه هایی برای شهریار کمالی به وجود آمد؟

حاشیه های زیادی برای ورزشکاران است مانند به قتل رسیدن و یا پارتی بازی کردن و یا مقام دروغی به دست آوردند. اما تمرینات این ورزشکار تمام این حاشیه ها را تکذیب کرد و به همه نشان داد که یک بدنساز حرفه ای است و حتی مدتی حاشیه توهین شهریار کمالی به هادی چوپان در رسانه ها می گفتند که بعداً گفتند که چنین صحبت هایی انجام نشده است.

دور بازو شهریار کمالی چقدر است؟

در مورد دور بازوی این ورزشکار چیزی در سایت ها گفته نشده است و فقط در مورد وزن که 138 و قد 177 است صحبت کرده اند. این ورزشکار به دلیل مسابقات خیلی بر روی اندام خود تمرین می کردند و به گفته خودشان نمی تواند بگوید که وزن او همیشه ثابت است. به همین دلیل در مورد دور بازوی خود چیزی نگفته است. البته ایشان خیلی در مورد مسائل خصوصی خود صحبت نمی کنند و حتی در این مورد جواب هم نمی دهند.

شهریار کمالی چه عناوینی کسب کرده است؟

کسب مقام دهم مستر المپیا و چهارم آرنولد کلاسیک از جمله افتخارات اوست. وی همچنین دارای لیسانس فیزیولوژی ورزشی از دانشگاه جرج میسون می‌ باشد و در این زمینه در سمینارهای علمی بسیاری شرکت می کند. تمرینات این ورزشکار به صورت خیلی حرفه ای صورت می گرفت و به همین دلیل به شهریار ورزشکار مستر المپیا را که در ورزشکاری یک نوع مقام خوب است را دادند و این ورزشکار لیاقت بهترین جایزه ها را دارد.

برنامه تمرینی شهریار کمالی

برنامه های تمرینی مانند فیگور گیری شهریار کمالی را می توانید در گوگل و یوتیوب مشاهده کنید و تمرین های دیگر او را هم می توانید در پیج های مختلف بدنسازی ببینید. حتی بعضی از تمرین های شهریار کمالی و هادی چوپان در اینستاگرام پخش شده است که شما می توانید مشاهده کنید. همچنین شهریار کمالی و باتیستا که یک سایت مربوط به آمریکایی ها هستند در آن در مورد دوستان خود چیز های جالبی گفته است که خیلی مردم را به خود جذب کرده است.

سوالات متداول

 1. محل زندگی این ورزشکار در کجا است؟

  این ورزشکار و بدنساز حرفه ای در آمریکا زندگی می کند. این ورزشکار در آمریکا سختی های زیادی را تحمل کرده بود تا به این درجه رسید.

 2. سرگرمی های شهریار کمالی چه بود؟

  طبق مصاحبه ای که کرده بودند ایشان گفته بوند که تمام سرگرمی من خوردن و خوابیدن و اینترنت است و از این کار ها در اوقات فراغت لذت می برم.

 3. آرزوی بزرگ این ورزشکار چه بود؟

  آرزوی بزرگ این ورزشکار مقام آقای المپیا رو داشته باشند که خداروشکر به این آرزوی خود رسیده اند.

 4. آیا همسر آقای شهریار کمالی بازیگر است؟

  ایشان بازیگر نیستند و بعضی از سایت می گویند که همسر شهریار کمالی جزء مدلینگ ها هستند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0