شهلا جاهد همسر موقت ناصر محمدخانی متهم به قتل لاله سحرخیزان

0 دیدگاه

شهلا جاهد یکی از چهره های دهه ۸۰ بود که به عنوان همسر ناصر محمد خانی یکی از چهره های ایرانی شناخته می شد. که پس از کش و قوس‌ های فراوان در دنیای رسانه ای که در آن زمان اینترنت به نسبت الان بسیار ضعیف تر بود بسیار در روزنامه ها مورد انتقاد قرار گرفت زیرا شهلا جاهد متهم به قتل همسر دائم همسر خود یعنی ناصر محمدخانی شده بود. برای دنبال کردن اخبار مربوط به این قضایا می توانید قسمت اخبار سلبریتی ها را دنبال نمایید.

  • همچنین لازم به بیان است که معتبرترین سایت شرط بندی فوتبال ایرانی برای دانلود اپلیکیشن خود یک بونوس فوق العاده ارائه کرده است؛ تنها با کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” می توانید به این سایت و بونوس آن دسترسی پیدا کنید.
شهلا جاهد کیست؟

شهلا جاهد کیست؟

برای معرفی شهلا جاهد شما می توانید به ویکی پدیا مراجعه کنید و با جست و جوی نام شهلا جاهد آن را بیش از پیش بشناسید البته در آن زمان فیلم اعدام او بسیار در دنیای بدون اینترنت و از طریق بلوتوث جا به جا می شد اما هیچ فیلمی ازاو وجود نداشت و در آن زمان تنها فیلمی که از منتشر شده بود هنگام دادگاهی او در انقلاب تهران بود. در واقع او همسر ناصر محمد خانی می باشد که در نهایت به جرم قتل همسر دائم ناصر محمد خانی محکوم به اعدام شد و این حکم در سال ۱۳۸۹ اجرا شد وی به عنوان همسر موقت ناصر محمد خانی شناخته می شد.

عکس های همسر ناصر محمدخانی را در کجا مشاهده کنیم؟

با وجود این که در دهه هشتاد گوشی های با کیفیت و دوربین دار بسیار کم بودند و فضای رسانه‌ ای به مانند الان بسیار قوی نبود اما عکس های بسیاری از شهلا جاهد همسر ناصر محمد خانی وجود دارد. که برای دیدن آن ها شما می توانید با جست و جوی نام شهلا جاهد در اینترنت به تمامی آن ها دسترسی پیدا کنید. البته باید گفت که تمامی این عکس ها از او در دادگاه می باشد و معدود عکسی از او وجود دارد که وی در حالت عادی کنار همسر خود باشد با وجود تمام این قضایا عکس قبر شهلا جاهد نیز در این عکس ها وجود دارد و بسیاری عکس فتوشاپ اعدام شهلا جاهد و یا قتل شهلا جاهد را در اینترنت دست به دست می کنند.

آدرس پیج شهلا جاهد چیست؟

با توجه به این که خانم جاهد در حال حاضر فوت کرده است و تمامی اسناد و مدارک و عکس هایی که از او وجود دارد در زمان های بسیار دور است هم چنین ایجاد پیج با نام شهلا جاهد بسیار به دور از انسانیت می باشد. در حال حاضر او پیج رسمی در اینستاگرام ندارد و در سال های ۱۳۸۱ تا سال ۱۳۸۹ در تکاپوی دادگاه های انقلاب به سر می‌ برد و سر انجام پس از گذشت تمامی این داستان ها و کش و قوس ها در اردیبهشت سال ۱۳۸۹ اعدام شد و در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

شغل شهلا جاهد چیست؟

خانم جاهد به عنوان پرستار در یکی از بیمارستان های تهران مشغول به کار بود و در کار خود یکی از افراد کاملاً ماهر و متبحر بود. وی در بیمارستان نیز با ناصر محمد خانی آشنا شد و به عنوان همسر دوم موقت او وارد زندگی شخصی او شد که پس از رابطه عاشقانه ای که با او داشت سر انجام تصمیم به قتل همسر دائم او گرفت که این کار پس از ۹ سال ثابت شد و سر انجام تلخی برای او داشت که در نهایت او اعدام شد البته نا گفته نماند که با توجه به طولانی شدن دادگاه می توان این نتیجه را گرفت که امکان اشتباه در اجرای حکم وجود داشته است و هنوز هم پس از گذشت ۱۲ سال شبه هایی در پرونده او وجود دارد.

اعدام شهلا جاهد

یکی از تلخ ترین حکم هایی که در دوران دادگاه انقلاب صادر شده حکم اعدام وی کند زیرا با این حکم ناصر محمد خانی همسر اول خود و همسر دوم خود را که به صورت موقت در اختیار کرده بود از دست داد و در زندگی دچار بحران احساسی شدیدی شد. هر چند که این قتل به صورت واضح ثابت نشده بود و یکی از دلایلی بود که باعث شد این حادثه تلخ و این حکم تلخ به یادگار بماند همین قضیه بود و همین قضیه باعث شده است که تا به الان نام وی با گذشت سال های بسیار زیاد بر سر زبان ها بماند تا شاید حداقل کار ممکن اشتباه دانستن حکم و اجرای آن باشد.

این شخص چه حاشیه هایی داشته است؟

همان طور که مشخص است فردی که با هم چین قضایایی رو به رو باشد و زن دائم همسر خود را کشته باشد دچار حاشیه های بسیاری می شود در مدت زمان ۹ سالی که شهلا جاهد به عنوان متهم شناخته می‌شد اما این قضیه بر او ثابت نمی شد. حاشیه بسیار زیادی باعث شد که در نهایت اجرای حکم او با قاطعیت بیشتر اتفاق بیفتد که با گذشت زمان اجرای این حکم از نظر مردمی باطل و مجرم شناخته نشد اما تمام این حرف ها و این قضایا زندگی وی را باز نمی گرداند و اعدام وی اتفاق افتاده است و حاشیه هایی که برای او درست شد و برای همیشه فراموش شد.

سوالات متداول

  1. شهلا جاهد چرا به قتل محکوم شد؟

    شهلا جاهد به دلیل قتل همسر دائم همسر خود یعنی ناصر محمد خانی به قتل محکوم شد او از سال 1381 تا سال 1389 در دادگاه بود و در نهایت در اردیبهشت سال 89 در زندان اوین به دار آویخته شد.

  2. شهلا جاهد پس از اعدام در کجا تدفین شد؟

    شهلا جاهد در یکی از قطعه های بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

  3. شهلا جاهد قبل از پایان زندگی خود در کجا زندگی می کرد؟

    وی در تهران زندگی می کرد و به عنوان پرستار مشغول به کار بود تا سر انجام به قتل محکوم شد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0