سعید شنی کیست؟ بررسی رابطه سعید شنی و پرستش عربلو

0 دیدگاه

سعید شنی یکی از سلبریتی های اینستاگرام می باشد. این پسر جوان و خوش اندام سال های زیادی است، که به عنوان یک بدن ساز و ورزشکار مشغول است. در ابتدا نیز علت به شهرت رسیدن این مرد جوان ایرانی، ورزش او و بدن ورزیده او بود. او که مانند تمام سلبریتی های مجازی، ابتدا با یک پیچ پابلیک فعالیت های خود را آغاز کرد. در مدت زمان کوتاهی به دلیل فعالیت بسیار در فضای مجازی و مشاوره های بدن سازی، توانست به شهرت و محبوبیت بسیاری دست پیدا کند.

به صورتی که به مرور بر تعداد بازدید کننده ها و فالور های پیج این پسر جوان ایرانی افزوده می شد. سعید که بعد از مدت کوتاهی از دست پیدا کردن به شهرت، فعالیت های خود را گسترش داد. کاملا زندگی و رفتار های یک شاخ مجازی را به نمایش گذاشت. او مرتبا به دنبال حاشیه های بی پایان می باشد. این افراد تنها هدفشان رسیدن به شهرت و محبوبیت است. به همین دلیل از انجام هیچ کاری برای دست یافتن به این امر کوتاه نمی کنند.

در این مقاله به صورت اختصاصی به زندگی شخصی این پسر جوان ایرانی پرداخته ایم. در عین حال نیز فعالیت های مجازی و حواشی موبوط به او را مورد بررسی و تحقیق قرار داده ایم. برای اشنایی با این مرد جوان و جنجال های او، توصیه می شود، که مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

پرستش عربلو و سعید شنی

پرستش عربلو و سعید شنی چه رابطه ای دارند؟

پرستش عربلو یکی از شناخته شده ترین چهره های اینستاگرام می باشد. او که یک شاخ اینستاگرامی می باشد، تا به حال روابط متعددی را داشته است. این دختر جوان ایرانی با اغلب شاخ های مجازی وارد رابطه و یا ازدواج می شود. اما در نهایت با جنجال ها و حاشیه های بسیار یک دیگر را ترک می کنند. این دختر جوان رکورد ارتباط با شاخ های مجازی را در کارنامه خود را ثبت کرده است. پرسنش عربلو تا به حال حاشیه های بسیاری را برای رسیدن به شهرت داشته است. این دختر جوان ایرانی در حال حاضر بیست و هفت سال دارد. در کارنامه روابط او دو طلاق موجود است. هر دو نفری که او از ان ها جدا شده است، شاخ مجازی بوده اند. یکی از این افراد که در گذشته همسر پرستش بوده است، سعید شنی می باشد.

پرستش عربلو در زمانی که هنوز در ایران بود و مهاجرت نکرده بود، با سامان قاسم زاده در رابطه بود. این شاخ مجازی که تا به حال عمل های بسیاری کرده است. بعد از گذشت مدتی از ازدواج با سامان قاسم زاده که یکی از بدن ساز های مشهور بود، طلاق گرفت. این طلاق همراه با حاشیه ها و جنجال های بسیاری بود، که پرستش عربلو به خاطر ان لایو های بسیاری گذاشت. بعد از ان که از سامان قاسم زاده طلاق گرفت. سریعا مسیر زندگی خود را به سمت رابطه با سعید سوق داد. به شکلی که برای دومین بار با یک بدن ساز و ورزشکار ازدواج کرد. سعید بار ها در مصاحبه های خود ازدواج گذشته پرستش را مشکل نمی دانست. بلکه از این که او را در کنار خود دارد، احساس خوش بختی می کرد.

چندی نگذشت که پرستش و سعید با دعوا های بسیار از یک دیگر جدا شدند. بعد از این طلاق دوباره، پرستش عربلو به کشور ترکیه مهاجرت کرد. به صورتی که بلافاصله بعد از مهاجرت خود به کشور ترکیه، خبر رابطه او با داوود هزینه منتشر شد. این خبر های جنجالی فضای مجازی را آشفته و مسموم کرده بود.

عکس بنفشه دوست دختر سعید شنی

سعید شنی که تا به حال رابطه های متعددی داشته است. یکی از مردانی است، که رابطه های بسیار را برای خود افتخار تلقی می کند. او بار ها گفته است، که ازدواج او با پرستش عربلو اشتباه بوده است. چرا که نه خود او و نه پرستش هیچ کدام علاقه ای به داشتن تعهد در رابطه ندارند. این مرد جوان ایرانی که به دلیل اندام ورزیده و زیبایش دوست داران بسیاری دارد. دوست دختر های بسیاری تا به حال داشته است. هر کدام از این دختر ها نیز یکی از شاخ های مجازی پر از جنجال بوده اند. سعید رمانی با یک دختر وارد رابطه می شود، که از جنجال بر انگیز بودن ان رابطه مطلع باشد. چرا که در تلاش برای جذب هر چه بیش تر فالور و دنبال کننده می باشد.

بنفشه یکی از ان دسته رابطه های سعید بود، که از همان ابتدا با جنجال های بسیاری همراه بود. به شکلی که در این میان فحاشی های بسیاری نیز صورت گرفت. این دعوا های لفظی برای مدت زمان زیادی جز مهم ترین خبر های فضای مجازی بود. به صورتی که همه اینستاگرام را پر کرده بود. سعید که مدتی بود در رابطه با فرد خاصی نبود. در یک حرکت بسیار سریع اما پر سر و صدا با دوست دختر داوود هزینه وارد رابطه شد. به صورتی که داوود هزینه در این میان جنجال های بسیاری را ایجاد کرد. البته این در حالی بود، که نبفشه علاقه ای به داوود نداشت و به دنبال راهی برای جدایی از این کرد پول پرست بودو

اما داوود هزینه این داستان را این طور تعبیر کرد، که بنفشه به او علاقه داشته است. اما سعید با رابطه نادرست با بنفشه و اغفال او، بنفشه را از داوود گرفته است. داوود بار ها در اکانت اینستاگرام خود ادعا کرده است، که سعید به دلیل تلافی پرستش عربلو این کار را کرده است. البته در این ماجرا پرستش در حمایت از داوود هرینه رفتار کرد. به صورتی که رابطه بنفشه و سعید را که نوعی خیانت به حساب می امد، کاملا غلط می دانست.

زندگی نامه سعید شنی

سعید شنی که یکی از شاخ های دنیای مجازی و فضای اینستاگرام می باشد. سال هاب بسیاری است، که فالور های خود را با نمایش حرکت های بدن سازی جذب کرده است. این مرد جوان که یک مربی بدن سازی در بهترین مجموعه های ورزشی تهران محسوب می شود. بعد از گذشت مدتی و شناخته شدن در میان مردم، به جذاب فالور از طریق حاشیه پراکنی پرداخت. او در قدم اول با چندین پلنگ مجازی وارد رابطه شد. سپس شروع کرد به منتشر کردن عکس های شخصی از خود و دوست دختر هایش، همین امر باعث رسیدن به محبوبیت و شهرت او شد. به شکلی که با گذشت زمان کوتاهی بسیاری از مردم ایران این پسر را شناختند.

سعید تا به حال کار های بسیاری را برای جذب فالور هایش کرده است. این پسر جوان و خوش اندام از زندگی خود بسیار عکس و ویدیو منتشر می کند. او هر روز با کاربر ها و مخاطب های خود صحبت می کند. این مرد جوان برای جذب فالور و هم چنان نگه داشتن طرفدار های خود، فعالیت خود را چند برابر کرده است. البته در حال حاضر حاشیه تازه ای راه اندازی نکرده است. به صورتی که پیج اینستاگرام سعید شنی این روز ها از مخاطب زیادی بهره مند نمی باشد. این موضوع در حالی است، که مدن شهرت او به پایان رسیده است. چرا که هر یک از شاخ های مجازی تنها زمانی را دارای شهرت و محبوبیت هستند. اما بلافاصله و با گذشت مدتی این جایگزینی سریعا رخ می دهد.

لایو داوود هزینه و این پسر بدن ساز چگونه بود؟

یکی از اخرین لایو های سعد شنی همین لایو می باشد. سعید شنی مدتی پیش و با پیشنهاد داوود هزینه یک لایو برگزار کرد. بعد از ان بلافاصله پرستش نیز به سعید وصل شد و به او ناسزا گفت. این لایو به ان خاطر بود، که داوود هزینه معتقد بود، که سعید به او خیانت کرده است. داوود هزینه باور داشت، که اگر دلبری های او نبوده است، هیچ گاه بنفشه را از دست نمی داده است. البته که این باور ها و ادعا ها تنها در حد حرف باقی مانده است. چرا که بنفشه به صورت جدی و کاملا دقیق اعلام کرده است، که دیگر علاقه مند به رابطه با داوود هزینه نبوده است.

در این لایو مخاطب های بسیار زیادی شرکت کرده اند. به شکلی که بسیاری از ان ها حتی در پیج این دو نفر نیز نبوده اند. البته این لایو از سمت داوود هزینه رکورد و یا ضبط شده است. بعد از ان نیز بسیار بازدید خورد، که از تعداد مخاطب های بسیاری از ان ها بیش تر بود. در این لایو دعوا ها و فش های بسیاری گفته شد، که شنیدن و یا دیدن این لایو توصیه نمی شود. در این لایو پرسنش نیز شرکت کرده و به دفاع از داوود حرف های نا مناسبی را به سعید زد. البته ناگفته نماند، که در تمام این لایو بنفشه در کنار سعید نشسته بود.

داوود هزینه در این لایو به سعید لقب دزد را نسبت داد. چرا که معتقد بود، که سعید دوست دختر او را دزدیده است. داوود ادعا می کرد، که بنفشه از ترکیه و از پیش او دزدیده شده است. در تمام این مدت تنها جواب بنفشه و سعید خنده های تمسخر برانگیز بود.

سوالات متداول

 1. سعید شنی با کدام شاخ مجازی ازدواج کرد؟

  سعید شنی با پرستش عربلو ازدواج کرد.

 2. نتیجه ازدواج سعید و پرستش چه بود؟

  در نهایت سعید شنی و پرستش عربلو بعد از گذشت مدت کوتاهی از یک دیگر جدا شدند.

 3. پرستش عربلو چند سال دارد؟

  پرستش عربلو در حال حاضر 27 سال دارد.

 4. سعید شنی به چه پیشه ای مشغول است؟

  سعید شنی یک ورزشکار و بدن ساز ایرانی است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0