نام همسر رضا گلزار و عکس دوست پسرهای قبلی او

0 دیدگاه

نام همسر رضا گلزار معصومه آقاخانی می باشد. ما در این مقاله از اخبار سلبریتی ها اطلاعات کاملی در این مورد برای شما در دسترس قرار داده ایم. برای اطلاعات بیشتر ادامه مقاله را مطالعه کنید.

نام همسر رضا گلزار چیست

نام همسر رضا گلزار چیست؟

محمدرضا گلزار را حتما می شناسید. وی یکی از موفق ترین بازیگران سینما و تلویزیون می باشد. نام همسر رضا گلزار که برای خودش انتخاب کرده است (معصومه آقاخانی) می باشد. این دختر جوان که حدود 20 سال با رضا گلزار اختلاف سنی دارد متولد 1376 می باشد. این دو نفر چند روز پیش با هم در محضر حاضر شده اند و صیغه محرمیت بین آن ها خوانده شد تا به عقد دائم هم دیگر در بیایند. معصومه آقاخانی که همسر اول محمدرضا گلزار است یک دختر زنجانی است که تمام دروان تحصیل خود تا انتهای دبیرستان را در زنجان زندگی می کرده است. این دو نفر باهم در تهران آشنا شدند و در ابتدا باهم رابطه دوستی را آغاز کردند تا پس از چند ماه آقای گلزار به خواستگاری وی رفته و به صورت شرعی از او درخواست ازدواج کرده است.

آیا این نام واقعی او است؟

بله نام واقعی همسر رضا گلزار همان معصومه آقاخانی است که در بخش قبلی مقاله به آن اشاره کردیم. با این حال خانم آقاخانی گویا از اسم خودش خوشش نمی آید و به همین دلیل تصمیم گرفته است تا نام خود را تغییر دهد. پس از تغییر او اسم زن رضا گلزار را (آیسان) می دانیم. این دختر خانم که فردی مذهبی نیز نمی باشد با نظر والدین و البته همسر خودش نامش را به آیسان تغییر داده است. از نظر وی این نام خیلی قسنگ تر و با معنا از نام قبلیش می باشد.

نام اصلی همسر رضا گلزار

نام اصلی همسر رضا گلزار بازیگر معروف ایرانی معصومه آقاخانی می باشد. البته که این خانم نام خودش را تغییر داده است اما با هم در حال حاضر بیشتر رسانه ها و افراد خانواده خودش وی را با نام معصومه می شناسند. خود محمدرضا از این تغییر نام وی حمایت خودش را اعلام کرده است و گفته می شود که از نظر گلزار هر فردی می تواند هر نامی که خودش انتخاب کند داشته باشد و نیازی نیست که حتما با نامی که در بدو تولدش برای او انتخاب کرده اند وی را بشناسند.

این تغییر اسم شناسنامه ای بوده است؟

خیر تغییر نام زن رضا گلزار داخل شناسنامه تغییر نداشته است. مدتی قبل و از زمانی که گلزار وارد زندگی همسرش شده است و تصمیم به تغییر نام خودش گرفته است. خانم معصومه آقاخانی که علاقه دارد تا بقیه افراد و همین طور رسانه ها او را با نام آیسان آقاخانی بشناسند. این تغییری که نام وی در شناسانه او ثبت نشده است و تنها در حد یک اسم دوم یا همان لقب و می باشد. به طور رسمی که نام او همان نامی است والدینش برای او انتخاب کرده اند و داخل شناسنامه نامی که برای او ثبت شده است معصومه می باشد.

معنی اسم آیسان زن رضا گلزار از زبان خودش

آیسان که نام جدید همسر رضا گلزار است در معنای لغوی به معنای (همانند ماه) یا زیباروی می باشد. وی این نام را به دلیل چهره زیبایی که داشته است برای خودش انتخاب کرده زیرا این اسم او در فرهنگ لغات فارسی به معنای همانند ماه یا مهسا یا زیبا رو می باشد.

برای این که از زبان خودش این ماجرا را بشونید می تواین به استوری های اینستاگرام رضا گلزار مراجعه کنید.

سوالات متداول

  1. نام همسر رضا گلزار چیست؟

    اسم زن رضا گلزار در واقع معصومه آقاخانی می باشد.

  2. همسر گلزار نام خودش را عوض کرده است؟

    بله نام جدید وی آیسان می باشد.

  3. آیا همسر این سوپراستار از اسم خود راضی است؟

    خیر. برای همین تصمیم بر تعویض اسم گرفته است

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0