نورا دایی کیست؟ آشنایی بیشتر با نورا دختر علی دایی + عکس های جدید او

0 دیدگاه

قصد داریم درباره دختر علی دایی، نورا دایی مطالبی را برای شما بیان کنیم. طرفداران سلبریتی ها و افراد معروف دوست دارند در رابطه با جزئیات و شرایط زندگی سلبریتی محبوب خود اطلاعات بیشتری داشته باشند و به همین خاطر پیگیر اخبار و حواشی مربوط به آنها هستند.

نورا دایی کیست؟

نورا دایی کیست؟

قطعاً برای بسیاری از افراد نام نورا نا آشنا باشد و نداند که این شخص کیست، اما زمانی که فامیلی او مطرح می شود تا حدودی هویت او برای افراد مشخص می شود. نورا دایی دختر اسطوره فوتبال ایران یعنی علی دایی می باشد که در آذر ماه سال ۱۳۸۸ متولد شده است. او آنقدر برای پدرش عزیز و مهم است که همواره در محافل و مکان های عمومی در کنار هم دیده می شوند. نورا در حال حاضر در سنین نوجوانی قرار دارد و مشغول به ادامه تحصیل می باشد. با این حال سرگرمی ها و تفریحات مورد علاقه مخصوص به خودش را دارد که در اوقات بیکاری به آنها می پردازد.

نورا دایی چه نسبتی با علی دایی دارد؟

همانطور که از نام فامیلی دایی مشخص است نورا دختر کوچک علی دایی می باشد که حاصل ازدواج دوم علی دایی است. او برای پدرش بسیار عزیز و محبوب می باشد طوری که در بسیاری از مصاحبه ها که در رابطه با دخترش از علی دایی پرسیده شده و او در وصف نورا او را عشق و همه زندگ ی‌اش توصیف کرده است. دایی برای دختر اینگونه آرزو کرده که دوست دارد نورا در زندگی ‌اش به هر چیزی که می خواهد برسد.

البته این مهر و علاقه پدر و دختری را می توان در عکس ها و تصاویر زیادی که از آنها منتشر شده مشاهده کرد. نورا بارها در تمرینات و مسابقات ورزشی در کنار پدرش حضور یافته است و در دیگر مکان های عمومی نی، همواره در کنار پدرش دیده می شود. در یکی از مصاحبه ها علی دایی در رابطه با دخترش اینگونه گفته بود که هیچگاه حاضر نیست او را عروس کند و دوست دارد دخترش همیشه در کنارش بماند.

لازم به ذکر است که علی دایی به جز نورا دختر دیگری به نام دنیز دارد که حاصل ازدواج نافرجام اولش می باشد. او از همان کودکی به همراه مادرش به لندن مهاجرت می کند و بزرگ شده لندن می باشد. او از  سلبریتی های ساکن لندن می باشد. بنابراین دنیز و نورا دایی با یکدیگر خواهر ناتنی هستند هرچند که این طور به نظر می ‌رسد آن ها رابطه چندان صمیمی و نزدیکی با یکدیگر ندارند.

عکس های نورا دایی را در کجا مشاهده کنیم؟

علی دایی برای بسیاری از افراد چهره ای معروف و دوست داشتنی است چرا که او نه تنها در عرصه ورزشی بلکه در فعالیت‌ های نیکوکاران و خیر نیز بسیار درخشان و فعال می باشد. به همین خاطر است که افراد دوست دارند بیشتر در رابطه با او و اعضای خانواده ‌اش بدانند و آشنایی بیشتری داشته باشند. خوشبختانه عکس های زیادی نه تنها از شهریار فوتبال ایران بلکه از دیگر اعضای خانواده او یعنی دنیز، نورا و همسرش نیز منتشر شده است که به راحتی در دسترس کاربران قرار دارد.

بنابراین اگر شما می خواهید بیشتر با نورا دایی آشنا شوید و چهره او را ببینید خیلی راحت می توانید نام او را جستجو کرده و به این عکس ها مانند تصاویری از جشن تولد نورا یا حضور او در زمین فوتبال و همچنین عکس علی دایی و دخترش نورا در آمریکا دسترسی داشته باشید. ضمن اینکه ما در این مطلب گزیده ای از تصاویر مربوط به این شخص را برای شما گردآوری و ارائه کرده‌ایم.

آیا نورا دایی در اینستاگرام فعالیت دارد؟

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی شناخته می شود که میلیون‌ ها کاربر از سراسر دنیا در آن فعالیت دارند. چرا که عضویت در این شبکه نه تنها می توان با دوستان و اطرافیان ارتباط برقرار کرد، بلکه می ‌توان با دنبال کردن آنها از جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوط به آن ها نیز مطلع شد. به خصوص در رابطه با سلبریتی ها و چهره های معروف که افراد بیشتر دوست دارند در رابطه با آنها بداند. این احتمال وجود دارد که نورا دایی در این شبکه فعالیت داشته باشد اما با توجه به اینکه هنوز کودک است حضور او در این شبکه چندان چشمگیر و پررنگ به نظر نمی رسد. به همین خاطر است که دسترسی به پیج نورا دایی در اینستاگرام تقریباً سخت است به راحتی نمی ‌توان به او در این شبکه دست یافت.

مادر نورا کیست؟

تا اینجای مطلب به خوبی با پدر نورا دایی آشنا شدید و در ادامه می خواهیم شما را با مادر او آشنا کنیم، مونا فرخ آذری همسر دوم علی دایی و مادر نورا می باشد. خانم مونا فرخ آذری از پدری اردبیلی و مادری تبریزی متولد شده است و اصالتی ترکی دارد اما خود او پرورش یافته شهر تهران می باشد. او فرزند یک خانواده ثروتمند بوده و پس از ازدواج نیز با یکی از ثروتمند ترین فوتبالیست های ایران تشکیل زندگی داد.

در رابطه با شیوه آشنایی و ازدواج علی دایی و مونا فرخ آذری اینطور مطرح شده که، خانم فرخ آذری از آشنایان دور علی دایی بوده که در یک مراسم میهمانی مورد پسند علی دایی و مادرش قرار می‌ گیرد و در ادامه به ترتیب آشنایی بیشتر و سرانجام ازدواج آنها در سال ۱۳۸۳ صورت گرفت. جالب است بدانید که مهریه این خانوم فقط آب تعیین شده چرا که به اعتقاد ایشان عشق و اعتماد تضمین خوشبختی و یک زندگی واقعی است.

با این حال با توجه به موقعیتی که خانم فرخ آذری دارد او نیز از نظر اقتصادی بسیار فعال است و گالری جواهرات مخصوص به خود را به نام گالری جواهرآلات نور واقع در مجتمع روماسنتر دارد. در زندگی مشترک نیز یک پشتیبان وفادار و حامی همسرش می باشد طوری که علی دایی در تمام کارها و فعالیت هایش با مشورت این خانوم تصمیم گیری می کند.

نورا فرزند کدام همسر علی دایی می باشد؟

در رابطه با زندگی شخصی علی دایی اینطور گفته شده که او دوبار تجربه ازدواج در زندگی خود داشته است که به ازدواج اول خیلی کوتاه مدت و نافرجام بود. اما ازدواج دوم او با خانم مونا فرخ آذری صورت گرفت که حاصل این ازدواج نورا می باشد.

نورا کجا زندگی می کند؟

نورا در حال حاضر برخلاف خواهرش دنیز در کنار پدر و مادرش زندگی می کند و مشغول به تحصیل است. بهتر است بدانید که منزل شخصی علی دایی در منطقه نیاوران در تهران می باشد و نورا نیز در کنار خانواده در این منطقه زندگی می کند. البته این طور گفته می‌ شود که این اواخر و در جریان اعتراضات سراسری در ایران خانم مونا فرخ آذری به همراه دخترش نورا قصد مهاجرت و ترک ایران را به مقصد دبی داشتند.

البته آنها به صورت رسمی و کاملاً قانونی بلیت تهیه کرده و سوار هواپیما می شوند اما هواپیمای حامل آنها قبل از رسیدن به دبی در منطقه کیش فرود می آید و مونا فرخ آذری و دخترش را از ادامه این سفر باز می دارند انتشار این خبر بازخوردهای زیادی در شبکه های اجتماعی داشت و علی دایی در واکنش به آن نیز این اقدام را محکوم و صراحتاً اعلام کرد که همسر و فرزندش کاملاً قانونی و معتبر قصد سفر داشتن و نباید مانع از آن ها می شدند.

نورا دایی چند سال سن دارد؟

در رابطه با سن نورا دایی در مطالب بالا تر به آن اشاره کردیم که متولد سال ۱۳۸۸ می باشد و در حال حاضر حدود ۱۴ سال سن دارد.

سوالات متداول

  1. علی دایی چند فرزند دارد؟

    علی دایی پدر دو فرزند دختر است که فرزند اول او دنیز نام دارد و در خارج از ایران زندگی می کند و نورا فرزند دوم او است که در کنار پدر و مادرش زندگی می کند.

  2. رابطه بین دنیز و نورا دایی چگونه است؟

    بر اساس ظواهر این طور به نظر می رسد که دنیز و نورا دایی رابطه چندان صمیمی و نزدیکی با یکدیگر ندارند و آن ها فقط سالی یکبار و آن هم به صورت محدود با یکدیگر ملاقات می کنند.

  3. نورا دایی حاصل ازدواج چندم علی دایی می باشد؟

    علی دایی دو بار تشکیل زندگی مشترک داده است که نورا حاصل ازدواج دوم و زندگی مشترک او با خانم مونا فرخ آذری می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0