بیوگرافی هنگامه قاضیانی + حواشی و عکس های جدید این بازیگر معروف

0 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از جذاب ترین بازیگران زن ایرانی یعنی هنگامه قاضیانی آشنا کنیم .

هنگامه قاضیانی کیست؟

هنگامه قاضیانی کیست؟

هنگامه قاضیانی متولد اردیبهشت ماه ۱۳۵۰ در استان خراسان رضوی می باشد، وی از بازیگران مطرح سینمای ایران و برنده تندیس بهترین بازیگر مکمل نقش زن در فیلم بیداری رویا ها می باشد. ایشان تحصیلات خود را در رشته ارشد فلسفه در آمریکا به اتمام رسانده اند. وی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ در رشته سینما شروع کرد. اگر چه ایشان در صحنه تئاتر نیز خوش درخشیدند و نمایش نامه هایی مانند خرس و خواستگاری، برای استیک و دفتر یادداشت را اجرا کرد ولی در سینما نیز بسیار مطرح می باشند و فیلم های خوبی مانند به همین سادگی، برف روی شیروانی و زن دوم در تاریخ سینمای ایران از ایشان وجود دارد.

خانم هنگامه قاضیانی جدای همه فعالیت های هنری که در سینما دارند، مترجم نیز می باشند و ترجمه کتاب هایی مانند قانون مرد سفید پوست را نیز در رزومه کاری خود دارد. ایشان در کارنامه خود فعالیت های درخشانی دارند از جمله این که ایشان فیلم شناس نیز هستند و در این حوزه نیز فعالیت های خود را دارند و ایشان یک هنرمند تمام عیار است چرا که به جز حرفه بازیگری در حرفه موسیقی و خوانندگی بسیار خوب فعالیت می کنند و هم خوانی های بسیار زیبا و هم چنین اجرای وی در کنسرت بانوان بسیار دلنشین است. خانم قاضیانی دارای فرزندی به نام اشکان می باشد، اشکان متولد سال ۱۳۷۲ می باشد ولی مانند مادرش دستی در هنر ندارد، به گفته خود خانم هنگامه قاضیانی رابطه آن ها گاهی مانند مادر و پسر است و گاهی مانند دو رفیق و هیچ دروغی بین آن ها وجود ندارد. در این قسمت بیوگرافی هنگامه قاضیانی را توضیح دادیم اما در ادامه با جنبه های مختلف زندگی شخصی و کاری این بازیگر آشنا می شویم.

درآمد هنگامه قاضیانی

خانم هنگامه قاضیانی به جز فعالیت حرفه ای که در سینما دارند و حالا بخشی از در آمد خود را از این حوزه دارند، صاحب چندین کلاس موسیقی در تهران می باشند، وی بابت بازی در هر فیلم مبلغ سی الی هفتاد میلیون دریافت می کند و اما کلاس های موسیقی درآمد زیادی برای ایشان به همراه دارد و می توان گفت بیشترین منبع کسب در آمد برای او همین کلاس ها می باشند. جدای از این دو حوزه ایشان در آمد هایی از ترجمه کتاب های متعددی دارند و هم چنین ایشان فیلم شناس هم هستند که به هر حال هر کدام از این حوزه ها در آمد خود را دارد. خانم قاضیانی از آن دسته خانم های فعال است که البته مزد این زحمات خود را نیز به خوبی دریافت می کند.

مصاحبه با این بازیگر

من هنگامه قاضیانی متولد اردیبهشت ۱۳۷۹ می باشم، سال های اولیه زندگی خود را در مشهد گذراندم و کودکی من همراه با خاطرات شیرینی در این شهر رقم خورد اما مدتی بعد به دلیل موقعیت شغلی پدر و برادرم به تهران مهاجرت کردیم، بعد از تمام کردن تحصیلاتم در رشته جغرافیا در ابتدا من در تئاتر فعالیت داشتم و بعد از آن تا حدودی در سینما، در این حین بود که من ازدواج کردم و خدا به ما اشکان را هدیه داد، من عاشق پسرم هستم و تمام هدف من آینده درخشان اشکان است که البته من هیچوقت به او سخت نگرفتم و سخت هم نخوام گرفت، هنگامی که اشکان حدودا هشت سال داشت به آمریکا مهاجرت کردیم و من در رشته فلسفه در دانشگاه تحصیلاتم را ادامه دادم، اما بعد از فارغ التحصیلی دوباره به ایران بازگشتیم چرا که هدف من مهاجرت دائمی به آمریکا نبود و واقعا از این که دوباره به ایران برگشتم و اشکان این جا رشد می کند خوشحالم.
بنده از همسر سابقم جدا شدم و از این بابت نه خوشحال هستم و نه ناراحت، چرا که از نظر من اشکان مهم ترین غنیمت در ازدواج بود که با ادامه دادن ما آسیب می دید. در نتیجه من برای پسرم هر کاری می کنم.
زندگی هنری من همیشه حواشی داشته و دارد که من هر روز با آن ها دست و پنجه نرم می کنم، از قضیه طلاق گرفته تا مهاجرت به آمریکا و این اواخر هم مسئله کنسرت برای من حاشیه های زیاد و مسائلی را به همراه داشته است اما خدا رو شکر در کنار پسرم و توکل بر خدا من به تمام این حواشی و سوال ها پاسخ دادم و هیچ گاه کم نمی آورم.

عکس هنگامه قاضیانی

عکس های هنگامه قاضیانی که یکی از بازیگران ایرانی بی حجاب می باشد نیز مانند دیگر بازیگر ها در اینستاگرام، گوگل و دیگر اپلیکیشن ها وجود دارد و با یک جستجو ساده می توان به آن ها دسترسی پیدا کرد. خانم هنگامه قاضیانی عکس های مختلفی از خود در هنگام کار، در کلاس های موسیقی و عکس هایی نیز به همراه پسرش اشکان دارد که حالا به دست خود ایشان یا عکاس ها منتشر شده است.
از آن جایی که این خانم بازیگر مطرح سینما ایران می باشد تمام عکس های وی با حجاب کامل می باشد، البته به گفته وی، ایشان خانواده خیلی به روزی دارند که مخالف حضور زن در اجتماع نمی باشند و ایشان چون بعد از هشت نوه پسری به دنیا آمده است تا حدودی عزیز کرده خانواده می باشد، و خانواده او همیشه در همه مقاطع پشت او بودند.
به گفته خود خانم قاضیانی ایشان تنها عمل جراحی زیبایی که انجام داده اند عمل بینی است، اما هیچ عکسی از قبل از عمل بینی ایشان در رسانه ها وجود ندارد و اگر هم باشد بسیار محدود است و اکثر طرفداران وی آها را ندیده اند.
جالبی عکس های خانم هنگانه قاضیانی این است که وی همیشه عکس های بسیار جذابی در کنار پسر خود دارد که در آتلیه های حرفه ای گرفته شده است و عکاس های حرفه ای این عکس ها را گرفته اند. لبخند خانم قاضیانی و پسرشان و رضایت از داشتن یکدیگر در عکس ها کاملا مشهود است.

فیلم هایی که هنگامه قاضیانی بازی کرده است

به وقت خماری

فیلم به وقت خماری در مورد دختری می باشد که در خانواده نسبتا بزرگی به همراه خاله و دایی و غیره زندگی می کند و قرار است برای او خواستگاری بیاید و این شروع فیلم می باشد، در طول فیلم اتفاق های جالب می افتد، شوخی های بسیار ظریف و لطیفی دارد و در کل یک اثر خوب می باشد که ابتدا و انتهای فیلم بسیار قوی است.

دلبری

فیلم دلبری روایتی از دفاع مقدس می باشد و داستان زندگی زنی به اسم طوبی است که در شب مراسم عروسی خواهر زاده اش اتفاقی برای او رخ می دهد و درگیر مسائل جدیدی می شود.

من مادر هستم

ماجرای فیلم من مادر هستم هیچ ارتباطی به نام اثر ندارد، چرا که در طول فیلم شما با سه مادر مواجه هستید که برای آن ها کار های دیگری اولویت بر مادر بودن دارد و تنها نقشی که خانم هنگامه قاضیانی به عهده دارد کمی مسئولیت مادری را در برخی مواقع رعایت می کند.

برف روی شیروانی داغ

برف روی شیروانی به نوعی فیلمی روشنفکرانه است، موضوع فیلم زندگی پیر مرد شاعری را روایت می کند که در طول زندگی خود اشعار زیادی را سروده است و بعد از فوت وی افراد خاطراتی را که با این شاعر داشتند تعریف می کنند، برخی می خواهند از محبوبیت این شاعر استفاده هایی بکنند و برخی تنها از او حمایت می کنند و می خواهند مراسم خاکسپاری وی همان طور که خود او می خواسته برگزار شود، روایت فیلم به همراه فلش بک هایی از صحنه های خاطرات گذشته است.

بشارت به یک شهروند هزاره سوم

فیلم بشارت به یک شهروند هزاره سوم یکی از فیلم های بلند سینمایی محمد هادی کریمی می باشد، داستان فیلم در مورد دانش آموزانی است که در فضای مجازی با یک نوع فرقه شیطان پرستی آشنا می شوند و در مراسم و مهمانی های آن ها شرکت می کنند و با استفاده از روان گردان ها یکی پس از دیگری روانه مرگ می شوند.

ساکن طبقه وسط فیلم

ساکن طبقه وسط در مورد مردی است که نمیدانیم چه سرگذشتی دارد و در طبقه وسط ساختمانی زندگی می کند که البته این ها ظواهر داستان است، ساکن طبقه وسط در اصل یعنی افرادی که بین شر طبقه زیرین نفس و پاکی طبقه بالا نفس گیر کرده اند و ذهنشان مغشوش است. این تنها چند مورد از فیلم هایی است که ایشان در کارنامه کاری خود دارد، چرا که خانم قاضیانی از سال ۱۳۸۱ که شروع به فعالیت کردند تا کنون در فیلم های متعددی ایفای نقش کرده اند مانند زن دوم، جزیره و غیره.

اینستاگرام هنگامه قاضیانی

اینستاگرام هنگامه قاضیانی حدود پانصد و بیست و پنج هزار نفر دنبال کننده دارد، وی در اینستاگرام عکس ها و ویدئو هایی از خود مننتشر می کند به همراه متن های بسیار تاثیر گذار. جدای از صفحه شخصی خود خانم هنگامه قاضیان، فن پیج هایی وجود دارند که آن خا نیز عکس ها و ویدئو های جذابی از این خانم را منتشر می کنند. خانم قاضیان علاقه زسادی به موسیقی نیز دارند و صفحه اینستاگرام ایشان نیز پر شده از پست هایی با محتوای موسیقی. خانم هنگامه قاضیان بسیار روح هنر دوستی دارند و خوب می شوند این علاقه وی به هنر را در فیلم ها، روابط وی با افراد و صفحه اینستاگرامشان دید.
متاسفانه این روز ها هنرمندان واقعی مانند خانم هنگامه قاضیانی که فعالیت های متعددی در حوزه هنر مانند بازیگری، خوانندگی و فعالیت های دیگر مانند مترجمی و فیلم شناسی دارند در فضای مجازی آن طور که باید حمایت نمی شوند و بعضا دیده شده است افرادی که آن چنان هنر خاصی ندارند نسبت به این هنرمندان مطرح تعداد دنبال کننده های بیشتری دارند.

هنگامه قاضیانی چند سال دارد؟

خانم هنگامه قاضیان متولد اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۰ می باشند وی در مشهد به دنیا آمده است و بعد از آن به تهران مهاجرت کرد. اکنون وی حدود پنجاه سال سن دارد و بر خلاف سنشان چهره بسیار جوانی دارند، به اندازه ای که گاهی افراد او و پسرش را خواهر و برادر تلقی می کنند، به گفته خود خانم قاضیانی همین امد باعث شده که از پسرش بخواهد دوستان خود را به خانه راه ندهد.
امروزه اکثر بازیگر ها چنین هستند، چهره ای بسیار جوان تر از سن خود دارند چرا که این امری بسیار طبیعی است، این افراد برای ایفای نقش های مختلف در فیلم ها و سریال ها باید به خود برسند تا بتوانند حتی نقش هایی که سن و سال کمتری از خود فرد دارد را اجرا کنند. این هم از دیگر مسائل هنر بازیگری می باشد.

خوانندگی هنگامه قاضیانی

داستان خوانندگی خانم هنگامه قاضیانی که بیشتر او را به عنوان یکی از جنجالی ترین بازیگران ایرانی می شناسید بر می گردد به سال ۸۱ ، او در این سال برای هم خوانی با یک خواننده مطرح انتخاب شد و از سوی بزرگان موسیقی ایران نیز بسیار تایید شد و همین امر خود باعث شرکت در کنسرت خیریه گروه دنگ شو برای بچه های سرطانی باشد. خوانندگی خانم هنگامه قاضیانی بسیار پر حاشیه بود، چرا که ایشان چندین بار مطرح کروه بودند که قرار است اجرایی داشته باشند، بنابراین سیل عظیمی از حواشی به سمت ایشان روانه شد، خانم قاضیانی بعد از اجرای کنسرت و هم خوانی در دو کلیپ ای ایران که ساخته سامان مقدم و دیگری ساخته شهداد روحانی بود تصمیم به برگزاری کنسرت بانوان گرفت. حاشیه های هنگامه قاضیانی برای برگزاری کنسرتش بسیار زیاد بود اما سرانجام بدون هیچ مشکلی این کنسرت برای بانوان اجرا شد.

حاشیه های هنگام قاضیانی

مسئله ای که مطرح است این است که تمام هنرمندان با حواشی زیادی مواجه هستند حالا اگر این هنرمند و بازیگر کنسرتی برگزار کند و خود نیز خانم باشد شرایط را سخت تر می کند. خانم قاضیانی هنگامی که مسئله برگزاری اجرا کنسرت خود را مطرح کرد می دانست که با حواشی و مسائل زیادی رو به رو می شود اما همه این ها را به جان خرید و در مقابل تمام حواشی و سوال ها جواب داد. کارگردان این کنسرت می گوید این کار برای من و خانم قاضیانی بسیار حساس بود و ریسک پذیر اما این خواسته ایشان بود و من نیز کارگردانی آن را قبول کردم. اما خوب خود خانم قاضیانی بسیار خوب پاسخ تمام سوال ها را داد و جای هیچ ابهامی نذاشت.

زندگی خانم قاضیانی از دید رسانه ها همیشه زمینه خوبی برای حاشیه داشته چرا که ایشان یک بار به خاطر جدایی از همسر سابق خود این حواشی را به جان خرید و بار دوم به دلیل مهاجرت به آمریکا و تحصیل در آن جا حجم زیادی از حواشی و سوال ها را تحمل کرد و هنگامی که به ایران بازگشتند حواشی بیشتری داشتند چرا که در آمریکا در چندین تئاتر شزکت داشتند اما خوب این حواشی نیز مانند دیگر حواشی تمام شد و سومین حواشی این خانم اجرای کنسرت بود، به هر حال می گویند هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد، زندگی هنری و مشهوریت هم داستان های خود را دارد اما خانم هنگامه قاضیانی بسیار خوب به این حواشی و سوال ها جواب دادند.
اکنون می توان آهنگ هنگامه قاضیانی، دانلود لالایی هنگامه قاضیانی و هم چنین دانلود آهنگ هنگامه قاضیانی و شهاب حسینی را به راحتی در گوگل جستجو کرد.

همسر هنگامه قاضیانی

خانم قاضیانی در سال ۱۳۷۴ و در شرایطی که دختر بسیار جوانی بود و فرزندی داشت از همسر خود جدا شد، خانم هنگامه قاضیانی بار ها در مصاحبه های خود گفته است که جدایی اتفاق سختی است مخصوصا اگر بدانی این جدایی در تربیت فرزندت موثر است و ادامه دادن به ضرر او باشد. او همچنان می گوید که من تنها ۲۴ سال داشتم و برای دختر بیست و چهار ساله اتفاق دردناک و سختی است، اینکه برای فرزند خود خم پدر باشی و هم نادر و برای خودت مردانگی کنی و خودت از پس مسائل و مشکلات زندگی به تنهایی بر آیی. خانم هنگامه قاضیانی هنوز بعد از گذشت چندین سال ازدواج نکرده است، چندی پیش برای او شایعاتی در مورد رابطه با پسر جوانی به وجود آمد، که ایشان تمام این حواشی را رد کرد و گفت اطرافیان من همه از آشنایان من هستند و فردی که به رابطه با من نسبت داده شده است پسر برادر من می باشد.

هنگامه قاضیانی در خندوانه

قسمت پانزدهم از فصل دوم خندوانه با خانم هنگامه قاضیانی شروع شد، خانم قاضیانی دعوت به برنامه خندوانه را با کمال میل پذیرفتند و طبق گفته خودشان این ملاقات با رامبد جوان و جناب خان برای او بسیار دلنشین است، قسمت پانزدهم خندوانه با حضور ایشان بسیار جذاب بود، از گفت و گو ها و درد و دل های آن ها تا دیالوگ حتی جذاب و خنده دار جناب خان همه و همه در زیبا تر شدن برنامه تاثیر گذار بود. در این برنامه در مورد هنر خوانندگی ایشان و آهنگ یک قناری یک کلاغ خانم قاضیانی و مجور خوانندگی ایشان صحبت شد. در انتها نیز لوح و یتد بودی از طرف برنامه خندوانه به ایشان تقدیم شد. کلیپ ها و تصاویر قسمت پانزدهم برنامه خندوانه در گوگل و دیگر اپلیکیشن ها موجود می باشد که می توانید ببینید.

هنگامه قاضیانی قبل از عمل بینی

در حال حاضر عکس هایی از خانم هنگامه قاضیانی قبل از عمل بینی وجود ندارد و اگر هم باشد بسیار کم است و کمتر دیده شده است. خانم هنگامه قاضیانی به گفته خودشان تنها یک عمل زیبایی انجام داده اند که آن هم عمل بینی است. بعد از مطرح شدن جریان خوانندگی ایشان سوال های متعددی به وجود آمد تحت این عنوان که آیا عمل بینی ایشان تاثیر منفی روی صدایشان گذاشته است یا خیر ، که ایشان در پاسخ به این سوال گفتند خیر عمل بینی من به صورت اصولی انجام شده و من از جراح خود خواسته بودم که کار زیادی روی بینی من انجام ندهند به همین دلیل خوشبختانه من در عمل بینی خود مشکلی در راستای صدا برای خوانندگی نداشتم. جدای این مسائل به گفته خانم هایی که صدای این بازیگر را شنیده اند ایشان صدای بسیار زیبا و دلنشینی دارند و ایشان یا خانم غزل شاکری همکاری در عرصه موسیقی داشتند و شما می توانید دانلود آهنگ هنگامه قاضیانی و غزل شاکری را از گوگل و دیگر اپلیکیشن ها داشته باشید. لیست آهنگ های هنگامه قاضیانی تنها در بعضی سایت ها وجود دارد.

هنگامه قاضیانی و فرزندش

خانم هنگامه قاضیانی در حالی که فرزندی داشت از همسر خود جدا شد و از همان ابتدا برای فرزند خود هم مادر بود و هم پدر، به گفته خود ایشان رابطه بسیار نزدیکی با پسر خود دارد و گاهی احساس نمی کند مادر پسر هستند بلکه دقیقا مانند دو رفیق هستند که بسیار با هم رک و راست هستند و هیچ دروغی بین آن ها نیست، خانم قاضیانی می گوید من همه جور پای تصمیمات و انتخاب های پسرم هستم و سعی می کنم او را راهنمایی کنم اما هیچوقت بر خلاف میل او رفتار نکردم.
اشکان یغمایی پسر هنگامه قاضیانی نیز در مصاحبه هایی که داشته است همیشه می گوید مادر من تنها مادر نیست بلکه او برای من پدر، مادر، رفیق است و در تمام این سال ها نگذاشته است که من احساس کمبود و ناراحتی داشته باشم، وی خدا را برای داشتن چنین مادر شکر می کند. او می گوید مادر من همیشه به انتخاب های من احترام گذاشته است و مرا حمایت کرده است اما من تمام سعی ام برای این است که او را رنجیده خاطر نکنم، این درست است که ما خیلی بهم نزدیکیم و دقیقا مانند دو دوست هستیم اما احترام به مادرم همیشه جای خود را دارد و من سعی میکنم مسئولیت فرزند بودن و احترام به مادرم را رعایت کنم.

سوالات متداول

 1. قد خانم خنگامه قاضیانی چند است؟

  قد ایشان حدود یک مترو هفتاد سانتی متر می باشد.

 2. آیا خانم هنگامه قاضیانی در فیلم جزیره ایفای نقش کرده است؟

  ایشان در فیلم جزیره به کارگردانی آقای سیروس مقدم ایفای نقش کرده اند.

 3. آیا دانلود آهنگ ای جان جانان ای درد و درمان خانم قاضیانی موجود است؟

  دانلود این موزیک به صورت محدود در برخی سایت ها موجود است.

 4. خانم قاضیانی متولد چه سالی است؟

  خانم قاضیانی متولد اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۰ می باشد، وی در مشهد به دنیا آمده است اما در سن هشت سالگی برای همیشه به تهران مهاجرت کردند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0