بیوگرافی دنیا مسیحا مدل معروف ایرانی به همراه بررسی درآمد او

0 دیدگاه

از مدلینگ های ایرانی که در خارج از ایران اقامت می کند می توان دنیا مسیحا را معرفی کرد. او جزو مدیلینگ های موفق این عرصه است و تا به حال همکاری های خوبی با شرکت های معتبر و مشهور داشته است. او طرفداران زیادی دارد و جزو مدیلینگ های تاثیر گذار به حساب می آید به گونه ای که تیپ ها، مدل مو و حتی مدل تتو های او به سرعت تبدیل به یک ترند می شود و فالور هایش از او تقلید می کنند. در ادامه قصد داریم با بررسی دقیق از معنی سلبریتی به شرح درباره ی دنیا مسیحا بپردازیم.

بیوگرافی دنیا مسیحا

بیوگرافی دنیا مسیحا

دنیا مسیحا در سال ۱۳۷۱ به دنیا امده است او متولد کشور ایران است و سن دنیا مسیحا حدود ۲۸ سال است. کودکی و نوجوانی دنیا به تماشای ماهواره و مدل های به نمایش گذاشته شده در ان گذشت و همین موضوع علاقه ی او را برای مدل شدن دو چندان کرده بود. در دوران نوجوانی، او تمام رفتار و حرکات مدل ها را تقلید می کرد و سعی می کرد شبیه آن ها شود.

اطرافیان او که این شور و اشتیاق را در وجود او دیدند او را تشویق کردند که این کار را ادامه دهد. این تشویق های آن ها باعث شد که دنیا در سن ۱۷ سالگی وارد عرصه ی مدلینگ شود. او برای ورود به این حرفه تصمیم گرفت خیلی حرفه ای باشد و برای شروع کار خود را به صورت جدی با آموزش در یک دوره ی آکادمیک مدلینگ آغاز کرد.

این دوره ها توسط یک تیم حرفه ای فرانسوی برگزار می شد و دنیا توانست این دوره ها را با موفقیت به پایان برساند. بعد از ان حدود ۷ سال او به کار در این حوزه مشغول شد و به عنوان یک مدل بیوتی فعالیت می کرد. قد دنیا مسیحا حدودا ۱۷۲ سانتی متر است و با توجه به وزنی که دارد بسیار لاغر اندام است. وزن او حدود ۵۰ کیلوگرم است. او با این اندام متناسب و استایل خوب توانست جای خود را در بین تعداد زیاد مدل ها باز کند و محبوبیت زیادی پیدا کند.

دنیا مدت ها بود که ایران را مکان مناسبی برای فعالیت در این زمینه نمی دید و تصمیم به ترک ایران را داشت. او در کلاس های زبان زیادی شرکت کرد و در آزمون های مخصوصی که برای گرفتن ویزا او را کمک می کرد ثبت نام کرد تا این که بلاخره در یکی از آزمون ها که در شهر اصفهان برگزار می شد موفق به قبولی شد. بعد از قبولی قرار بود که دنیا تمام مدارک اش را برای آن موسسه از طریق پست ارسال کند ولی دنیا که از قبولی اش بسیار خوشحال بود خودش راهی اصفهان شد.

در آن جا به دلیل این که در آن موقع وضعیت حجاب دنیا بسیار بد بود به او گیر داده شد و از او خواستند که با شرایط بهتر برای مصاحبه حاضر شود و دنیا با فراهم کردن تمام شرایط توانست در مصاحبه هم نمره قبولی را بگیرد و خود را برای مهاجرت از ایران آماده کند.

فعالیت های دنیا مسیحا

دنیا مسیحا حدود ۷ سال که در ایران مشغول به کار بود به عنوان یک مدل بیوتی فعالیت کرده است و فعالیت خود را بعد از مهاجرت به ایتالیا ادامه داد. این خانم مدل مدتی است که به عنوان یک مدل بیکینی فعالیت می کند و عکس های سکسی خود در پیج اش به نمایش می گذارد.

رابطه دنیا و نیما مسیحا چیست؟

با توجه به شباهت نام خانوادگی دنیا با خواننده ی محبوب کشورمان نیما مسیحا، این شایعه وجود دارد که دنیا مسیحا و نیما مسیحا نسبت فامیلی دارند. البته به دلیل این که اسم های آن ها در یک آوا هستند خیلی از افراد می گویند که ان ها خواهر و برادر هستند ولی طی بررسی های انجام شده ان ها هیچ نسبتی با هم ندارند.

عکس دنیا مسیحا

عکس های دنیا مسیحا در اینترنت به وفور یافت می شود و از جمله مدل هایی است که تیپ های نامتعارف زیادی را می زند این مدل ایرانی بسیار به تیپ های نامتعارف علاقه دارد و عکس های خود را با این تیپ ها هم در پیج شخصی اینستاگرامش و هم در فضاهای مجازی دیگر به اشتراک می گذارند. دنیا مسیحا با شرکت های زیادی قرارداد کاری دارد که عکس های تبلیغاتی او در سایت‌های این شرکت‌ها به وفور یافت می‌شود

دنیا مسیحا مدل ایرانی

یکی از شرکت های معروفی که دنیا مسیحا برای مدت زیادی در این شرکت به عنوان مدل فعالیت می کرد شرکت لورآل بود. او همچنین با آرایشگران همکاری های زیادی را داشته و بعد از مهاجرتش به ایتالیا با برندهای معتبر این کشور و کشورهای فرانسه، استرالیا و حتی روسیه همکاری های زیادی داشته است. یکی دیگر از کشورهایی که دنیا مسیحا با آن ها همکاری داشته است کشور کره است.

از مهمترین شرکت های این کشور می‌توان به شرکت کت واک اشاره کرد که دنیا مسیحی ها به عنوان یک مدل برای آن ها تبلیغات وسیع انجام می داد. این مدل ایرانی شهرت بسیار زیادی در کشورهای غربی به دست آورده است و به واسطه این شهرت است که عکس های او چندبار در یکی از معتبرترین هفته‌نامه های ایتالیا به نام Grand Hotel چاپ شده‌ است. یکی دیگر از فعالیتهای دنیا مسیحا که بسیار باعث شهرت او شد حضورش در موزیک ویدیو Elettra Lamborghini، خواننده ی ایتالیایی بود که بسیار به شهرت او کمک کرد.

حضور در دوره های مدلینگ

همانطور که گفتیم دنیا مسیحا زمانی که در ایران بود در یک دوره مدلینگ شرکت کرد که تمام مربیان آن دوره از مربیان مدلینگ فرانسوی بودند که بعد از اتمام این دوره توانست به یک مدل موفق ایرانی تبدیل شود.

اینستاگرام دنیا مسیحا

پیج دنیا مسیحا در اینستاگرام فالوور های بسیاری دارد که از زمان تاسیس اش تاکنون توانسته رابطه خوبی را با فالوور هایش برقرار کند به گونه‌ای که تاثیر بسیار زیادی روی آن ها گذاشته است. دنیا مسیحا اینستا فعالی دارد و در پیجش کمپین های زیادی را راه‌اندازی می‌کند یکی از کمپین های جدیدی که او راه اندازی کرده است کمپین هشتگ تیم دنیا است. او در این کمپین فالوورهایش را ترغیب می کند که در مدل هایی که می زنند مانند او عمل کنند.

یکی از کارهایی که فالوور های او انجام می دهند رنگ کردن موهایش مانند مدل موی دنیا است. یکی دیگر از کمپین های او می توان به کمپین هشتگ دنیا تاتو اشاره کرد او در این کمپین از فالوور هایش خواسته تتو هایی را مانند تاتو های خود بر روی بدن خود انجام دهند و بازخوردها این تتو ها را برایش ارسال کنند. در کل دنیا مسیحا تاثیر بسیار زیادی بر روی فالوور هایش دارد۰

صفحه رسمی دنیا مسیحا حدود ۴۷ کا فالوور دارد که روز به روز به تعداد این فالوورها اضافه می شود. دنیا مسیحا تلگرام فعالی دارد و از دیگر شبکه هایی که در آن فعالیت می کند می توان به یوتیوب اشاره کرد دنیا مسیحا در یوتیوب ویدیو هایی را با طرفدارانش به نمایش می گذارد.

درامد دنیا مسیحا

با توجه به فعالیت هایی که دنیا مسیحا از ابتدای شروع به فعالیت مدلینگ تا به حال انجام داده و موفقیت هایی که در این دوره توانسته کسب کند توانسته درآمد بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد. دنیا همچنین از پیج اینستاگرامش درآمد خوبی را دارد و تبلیغات زیادی را در پیچ اش انجام می دهد البته او نسبت به انتخاب تبلیغاتی که انجام می‌دهد بسیار حساسیت دارد و بارها در استوری هایش گفته که هر تبلیغی را انجام می دهد. سالن های آرایشی زیادی از ایران برای پیج او درخواست تبلیغات دادند که او بارها اعلام کرده است که به دلیل این که نمی تواند کیفیت کار آنها را ببیند از تبلیغ این سالن ها معذور است

رژیم غذایی این مدل حرفه ای

دنیا مسیحا به دلیل شغلی که در آن مشغول به کار هست باید همیشه اندامی متناسب داشته باشد به دلیل همین یکی از کارهایی که همیشه انجام می دهد داشتن رژیم غذایی مناسب است او نسبت به غذایی که مصرف می کند حساسیت زیادی دارد و در کنار رژیم غذایی که دارد ورزش را نیز ترک نمی کند. او با توجه به قد بلندی که دارد، ۵۰ کیلو وزن دارد و این نشان از لاغری بیش از اندازه است.

سوالات متداول

 1. دنیا مسیحا در کجا متولد شده و در زمان حضور در ایران به چه کاری مشغول بود؟

  دنیا در سال ۱۳۷۱ به دنیا امده و از کودکی علاقه ی زیادی به مدل شدن داشت. او در نوجوانی تلاش های زیادی را برای گرفتن مدرک زبانش انجام داده است. او در آزمون هایی که برای مهاجرت خوب بود شرکت کرد و در آخرین آزمون موفق به قبولی شد.

 2. اینستاگرام دنیا مسیحا در چه وضعیتی است؟

  دنیا در اینستاگرام خود حدود ۴۷ کا فالوور داد و در پیج اش رابطه ی دوستانه ای با فالوور هایش دارد.

 3. دنیا در حال حاضر در کجا زندگی می کند؟

  دنیا پس از ترک ایران به رم یکی از شهر های ایتالیا رفت و در این شهر توانست به عنوان یک مدل بیکینی ظاهر شود.

 4. آیا دنیا رژیم غذایی دارد؟

  رژیم غذایی دنیا یک رژیم معمولی است که به دلیل شغل نیما او همیشه باید استایل مناسب داشته باشد.


شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0