بیتا شجاعی زن ساسی مانکن و حاشیه سازی های جدید او

0 دیدگاه

ساسی مانکن که به تنهایی حواشی زیادی در اطراف خود ایجاد کرده بود حالا با بیتا شجاعی ازدواج کرده و همراه هم زندگی می کنند. این دو شخص در کنار یکدیگر زندگی خوبی دارند و عکس های متعددی از این دو شخص منتشر می شود که حاکی از این صحبت است.

  • برای ورود به سایت ساسی مانکن، می توانید همین حالا بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید؛ از این طریق بونوس ویژه 50% هم در دسترس شما قرار خواهد گرفتن.
بیتا شجاعی کیست

بیتا شجاعی کیست؟

بیتا شجاعی متولد دهه 60 است و زندگی تجملاتی در آمریکا دارد. او که ثروت زیادی کسب کرده بود و در کار خرید و فروش ملک در بولی هیلز آمریکا فعالیت می کند با افراد بزرگی در آمریکا برای خرید و فروش ملک مذاکره کرده و فردی شناخته شده در زمینه خرید و فروش ملک در منطقه هالیوود آمریکا به شمار می رود. او که حتی چند سال بزرگ تر از ساسی مانکن است بعد از دوستی با او حالا ازدواج خود را رسمی کرده است و در کنار ساسی زندگی می کند. سن زیاد او نسبت به ساسی حواشی و مخالفان زیادی به همراه داشت. این دو در یکی از مراسم های مشهور یکدیگر را دیدند و رابطه شان شکل گرفت. بعد از مدتی با هم صمیمی شدند و سپس خبرهای ازدواج رسمی آنها به گوش رسید که سپس رسمی شد.

ساسی مانکن که در ترکیه زندگی می کرد بعد از ازدواج با بیتا شجاعی به انگلیس رفت و حالا به همراه او در انگلیس زندگی می کند و برخی نیز معتقدند که او کسی است که شرایط زندگی ساسی در انگلیس را فراهم کرده است. بیتا شجاعی شغل اصلی خود را خرید و فروش ملک می داند در این زمینه حرف های زیادی برای گفتن دارد.

علاوه بر حوزه خرید و فروش املاک در آمریکا که درآمد زیادی نیز برای وی در پی داشته، او در حوزه مدلینگ نیز فعالیت می کند. اصولا افرادی که در حوزه مدلینگ فعالیت می کنند، دارای زیبایی های خاصی هستند که بیتا شجاعی نیز از این قضیه مستثنی نیست. عکس هایی که از وی یافت می شود هم مشخص می کند که او در زمینه مدلینگ نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد اما همیشه مشخص خواهد بود که بخش عمده فعالیت او در خرید و فروش املاک بوده که همین موضوع باعث شده تا او با افراد مشهور اطراف هالیوود نیز مشارکت های زیادی داشته باشد. همچنین او از طریق تبلیغات سایت شرط بندی ساسی بت نیز کسب درآمد می کند. یک نکته جالب راجب بیتا شجاعی این است که او دو پیج اینستاگرام دارد که یکی از آن ها خصوصی و دیگری در اختیار عموم است.


بیتا شجاعی چه نسبتی با ساسی مانکن دارد؟

بعد از شرکت در یکی از مراسم های بزرگ بین المللی، ساسی مانکن به او علاقه مند شد و سپس رابطه آنها رنگ و بوی جدی گرفت. بیتا شجاعی در اوایل رابطه با ساسی مانکن این رباطه را علنی نکرد و شاید معقتد بود که باید ابتدا نسبت به تصمیمش مطمئن شود. بعد از اینکه رابطه آنها کم کم جدی شد او عکس هایی از خود و ساسی منتشر کرد که مورد استقبال فراوانی قرار گرفت. خانواده بیتا شجاعی اینطور که به نظر می آید یکی از ثروتمند ترین ایرانی هایی هستند که در آمریکا ساکن هستند.

ساسان حیدری یافته متولد سال 1368 در شهر اهواز است. ساسی در ابتدا با حسین مخته همکاری می کرد تا پایان آهنگ گوشواره همراه هم بودند. ساسی مانکن از شهر اهواز به کرج رفت و سپس در رشته کامپیوتر در دنشگاه نواب قزوین تحصیل کرد. بعدها تصمیم گرفت که به مالزی سفر کند و سپس بالاخره در سال 2012 به کوالالامپور مهاجرت کرد و چند سالی در آنجا زندگی کرد. بعد از مدتی به دبی و ترکیه سفر کرد و حواشی زیادی را برای خود ایجاد کرد. ایجاد حواشی در اطراف او و دنیا جهانبخت بود که هردوی آنها را تا حد زیادی مشهور تر کرد و نام آنها پیش تر از قبل بر سر زبان ها آمد.

ساسان حیدری که حالا با نام ساسی فعالیت می کند از بتدای کار در ایران به تولید و پخش آهنگ های ایران مشغول بود و سپس بعد از مهاجرت در خارج از کشور با آزادی بیشتری تولید و پخش آهنگ را ادامه داد. ساسی آهنگ ها وکلیپ های جنجالی زیادی منتشر کرده که علاوه بر حواشی که به همراه داشته به او کمک کر ده تا مشهور تر از قبل شود. یکی از کلیپ های جنجالی وی در زمان کرونا بود که با آهنگ دکتر بر سر زبان ها افتاد. بعد هم شاهد همخوانی آهنگ هایش در بین دختران مدرسه ای بودیم و سپس با کلیپ جنجالی آهنگ توکیو بیشتر از هر زمان نام خود را بر سر زبان ها آورد.

حالا اما او وارد زندگی مشترک شده و همراه بیتا شجاعی زندگی می کند. برخی او را در انگلیس و برخی او را ساکن آمریکا می دانند؛ چیزی که واضح است این است که احتمالاً مداوم در حال رفت و آمد بین سه کشور ترکیه و آمریکا یا انگلیس هستند و علاوه بر پیگیری ساسی در زمینه موسیقی و پخش آهنگ همسرش هم به کارهای خود رسیدگی می کند و علاوه بر فضای کار در کنار هم نیز در حال سپری کردن زندگی هستند.

عکس های بیتا شجاعی را در کجا مشاهده کنیم؟

این شخص که در حوزه مدلینگ نیز فعالیت دارد و با برند های مختلفی نیز در کارنامه دارد، عکس های زیادی از خود در فضای مجازی قرار داده است که در گوگل می توان آنها را مشاهده کرد. علاوه بر اینها برخی از عکس های بیتا شجاعی در این مقاله قرار داده شده که می توانید آنها را مشاهده کنید؛ راه بعدی برای دیدن عکس های بیتا شجاعی می توانید به چیج اینستاگرام این خواننده سر بزنید که رسمی تر به نظر می رسد.


آدرس پیج اینستاگرام بیتا شجاعی چیست؟

بیتا شجاعی که در دو بحث مدلینگ و ملک فعالیت دارد نکته جالبی در اینستاگرام از خود به نمایش گذاشته است. این شخص در برنامه اینستاگرام دو صفحه دارد؛ یکی از آنها که عمومی است و همه مردم با جستجوی نام او می توانند او را دنبال کنند. پیج دیگر او که خصوصی است، گفته می شود تعداد فالووران بسیار کمی دارد و فقط بانوان می توانند او را دنبال کنند و صفحه ای به شدت خصوصی است که دنبال کنندگان زیادی ندارد. از این رو می توانید فقط پیج اصلی این شخص را دنبال کنید.

عروسی بیتا شجاعی و ساسی مانکن

بعد از اینکه رابطه این دو شخص رسمی شد تصمیم گرفتند با انتشار تیزری ازدواج خود را اعلام کنند. بعد مشخص شد که عروسی بیتا شجاعی و ساسی مانکن در لس آنجلس آمریکا برگزار شد که حواشی زیادی نیز در این زمینه به وجود آمد که یکی از آنها حضور یکی از مجریان ایرانی در عروسی این شخص بود که حواشی بسیاری برای او به همراه داشت.

شغل این فرد چیست؟

او فردی مشهور و شناخته شده در آمریکا است. او در بولی هیلز آمریکا سایتی در زمینه خرید و فروش ملک دارد که گفته شده برخی از افراد مشهور هالیوود نیز برای خرید و فروش خانه با این فرد مشارکت داشتند. علاوه بر خرید و فروش ملک او در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد و می توان مدلینگ را شغل دوم او دانست. بیتا شجاعی نیز همواره سعی کرده تا با کسب علم و دانش در زمینه فعالیت خود یعنی املاک یکی از بهترین های این کار را به نام خود ثبت کند.

این فرد چقدر درآمد دارد؟

درآمد مشخصی از وی در هیچ کجا در دسترس نیست اما چیزی که مشخص است درآمد بالای وی است. او سایت بزرگی در زمینه خرید و فروش املاک دارد که باعث شده درآمد وی تا حد زیادی بالا رود. سایت او بسیار مشهور است و درآمد بسیاری برای او به همراه داشته است. او همچنین بخش دیگری از درآمدش را از طریق مدلینگ به دست می آورد و از زیبایی هایی که دارد استفاده می کند.

آیا این فرد تاکنون حاشیه ای هم داشته است؟

اینطور که به نظر می رسد این فرد بر خلاف افراد قبلی که با ساسی مانکن وارد رابطه شدند، رابطه جدی در زندگی نداشته و تمرکزش را روی موفقیت و کارهایش گذاشته تا به این نقطه برسد. تنها حاشیه های وی، حاشیه ای بود که برای رابطه اش با ساسی ایجاد شد و سپس خیلی جدی شد تا اینکه عروسی کردند و حالا در انگلیس باهم زندگی می کنند.

عکس های 2 نفره بیتا شجاعی و ساسی را در کجا مشاهده کنیم؟

علاوه بر اینکه شاهد عکس های دو نفره بیتا شجاعی و ساسی در این سایت هستید، می توانید با جستجوی نام این دو نفر عکس های متنوعی از این دو را مشاهده کنید. روش دیگری برای دیدن این عکس ها نیز پیج اینستاگرام این دو شخص است که در آن عکس های زیادی از هردوی آنها وجود دارد که می توانید آنها را مشاهده کنید.

سوالات متداول

  1. آیا بیتا شجاعی در اینستاگرام فعالیت دارد؟

    این شخص نیز همانند همسرش در اینستاگرام فعالیت دارد.

  2. همسر این شخص کیست؟

    ساسی مانکن همسر بیتا شجاعی است.

  3. بیتا شجاعی در کجا زندگی می کند؟

    بیتا شجاعی همراه با ساسی مانکن در لندن زندگی می کند و علاوه بر این به علت کسب و کار در آمریکا هم خانه ای دارد که برخی مواقع سال در آنجا زندگی می کنند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0