دستگیری احمد سعیدی در آمریکا واقعیت دارد؟

0 دیدگاه

بریم به خبر دستگیری احمد سعیدی از 50 خواننده برتر 1400 بپردازیم. که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده است. قرار است به زودی در مصاحبه ای به تمام جزئیات این ماجرا اشاره کند.

دستگیری احمد سعیدی در آمریکا

چند روز پیش کلیپی در فضای مجازی منتشر گردید. دراین کلیپ خواننده پاپ معروف و پر طرفدار کشورمون احمد سعیدی به همراه یک نفر دیگر توسط پلیس آمریکا در حال بازداشت هستند. تا کنون هیچ منبع خبری ایرانی و خارجی بهباز داشت احمد سعیدی واکنشی نشان نداده اند. این خواننده جزء هنرمندان کم حاشیه کشورمان می باشد. زمانی که کلیپ منتشر شد کاربران زیاد به آن واکنش نشان دادند و نگران شدند. همه منتظر هستند تا این که خود این خواننده نسبت به اتفاقات پیش آمده اخیر واکنش نشان دهد و حقیقت را بازگو کند.

کلیپ منتشر شده از دستگیری احمد سعیدی

کلیپ منتشر شده از دستگیری احمد سعیدی

در کلیپی که چند روز پیش منتشر گردید احمد سعیدی از خوانندگان ایرانی به همراه یک مرد دیگر در خیابان در حال راه رفتن هستند که پلیس آمریکا از راه می رسد و این دو نفررا بازداشت می کند. البته برخورد پلیس طوری است که انگار مرد همراه احمد متهم اصلی است. برخورد پلیس با آن مرد بسیار خشونت آمیز بوده و در موقع بازداشت مرد فحش هایی به زبان انگلیسی می دهد. خیلی از افراد با توجه به دیدن کلیپ بر این عقیده هستند که احمد سعیدی جرمی نداشته است. دلیل دستگیری احمد سعیدی فقط به خاطر این که با آن مرد متهم در حال راه رفتن بوده. به زودی از زبان این خواننده خواهیم شنید که وی در این ماجرا چه نقشی داشته است. آیا او جرمی اجام داده است یا نه و…… با همراه باشید .

جرم احمد سعیدی

همان طور که در ابتدا مقاله اشاره کردیم تا کنون از هیچ منبع داخلی و خارجی خبری منتشر نشده است. پس از گذشت دو روز از دستگیری احمد سعیدی، وی در صفحه اینستاگرامش استوری منتشر کرد که قرار است تا چند روز دیگر در برنامه منو تو به تمام جزئیات بازداشت اشاره کند. پس از منتشر شدن این استوری نگرانی ها برطرف شده است زیرا این موضوع بدین معنا است که وی آزاد شده است. در مقاله های بعد به جزئیات کامل در مورد بازداشت احمد سعیدی اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. آیا دستگیری احمد سعیدی حقیقت دارد؟

    بله خود این خواننده موضوع را تایید کرده است.

  2. چگونه می توان از جزئیات کامل دستگیری احمد سعیدی در آمریکا آگاه شد؟

    وی قرار است به زودی در شبکه منو تو مصاحبه ای در مورد دستگیری اش در آمریکا داشته باشد.

  3. احمد سعیدی چند روز در بازداشتگاه بوده است؟

    وی پس از سه روز آزاد شد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0